mdenizaydin20 kullanıcısının son içeriği

1. mdenizaydin20

Yardım BOOTLOOP! ''Redmi'' Ekranında Kaldı :(

Denemekten zarar gelmez, usta değilim ama aklıma gelen pek bir şey yok. Ayrıca cihazınızın garantisi yoksa bataryayı sök tak yaparak işlemi hızlandırabilirsiniz.
  2. mdenizaydin20

Şarjın bitmesini bekleseniz, ardından şarja taksanız?
  3. mdenizaydin20

Merhaba bunun ile ilgili olarak videomu izleyebilirsin. Henüz konusunu hazırlayamadım. Ben Mi 9T Pro için anlattım lakin fark olacağını düşünmüyorum. Öncelikle bu konudan size uygun "fastboot rom" dosyasını indirin https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-8-pro-resmi-rom-koleksiyonu.58951/...
  4. mdenizaydin20

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Hocam sizin konunuz için değil, sizin konunuz için hazırladığım bir video gibi By.TRabZonLu™ hocamın "Tek tuşla TWRP yükleme" konusu içinde video hazırlamak istiyorum. Videoyu örnek olması için koydum :)
  5. mdenizaydin20

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Hocam merhabalar, sizinle özelden iletişim kurmanın yolunu bulamadım. Bu konuyu referans alarak video hazırlayabilir miyim? İzin verir misiniz? "" tarzında
  6. mdenizaydin20

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler
  7. mdenizaydin20

Merhabalar, cihazıma TWRP yükledim bu şekilde şifre istiyor benden?
Üst Alt