mcihanak1 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi Note 10 Eu Rom 12.5.5.0 Güncellemesi Sonrası Paycell Uygulaması Açılmıyor.

Global kararlı rom a geçiş yaptım sorun düzeldi.
  2. M

Yardım Mi Note 10 Eu Rom 12.5.5.0 Güncellemesi Sonrası Paycell Uygulaması Açılmıyor.

Benim cihaza imei çakılmış hocam, global rom indirip kursam orangefox recovery veya imei uçarmı acaba? Bide magisk kurabilirmiyim ona?
  3. M

Az önce 12.6 beta son sürüme geçiş yaptım durum aynı paycell açılmıyor, mail yolu ile paycell ile iletişime geçtim, umarım sorun düzelir.
  4. M

Çok teşekkürler, bende bir problem var zannettim şuan emin oldum galiba beta sürümüne geçiş yapacağım, sizin öneriniz varmı? Rom olarak.
  5. M

Merhaba; Arkadaşlar 4 gün önce EU Rom 12.5.4.0 stabil sürümünden EU Rom 12.5.5.0 stabil sürümüne güncelleme yaptım, güncelleme sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yapıldı, bütün uygulamalar gayet akıcı ve hızlı bir şekilde çalışıyor fakat maalesef aktif olarak kullandığım ve bana çok lazım olan...
  6. M

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Merhaba, dün akşam 12.5 stabil romu 12.5.5.0 sürümüne yükselttim, bir tek paycell uygulamasında problem yaşıyorum uygulama açıldığı anda kapanıyor sinirlerim bozuldu 12.5.4.0 da bu problem yoktu sizce sorun neden kaynaklıdır?
Üst Alt