mcht44 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Bootloader

Zenex Hocam halleder maalesef mi hesabı şifresi pahalıya çözülüyor.
  2. M

Anket Değerli Forum Yöneticilerimizi Oylayalım Etkinliği 2021

Teşekkürler makale için bu firmaların vizyonu dar biraz bu konuda sadece telefon markası olarak ilk başta işe girmek gerek. Yani sen ben kuracağız geliştikçe gelişeceğiz Mİ şirketinin ilk başta yaptığı gibi kar az olacak geliştikçe hamlelerimiz artacak. Tabi şu an çok geç olsa da ; Bir Çin...
  3. M

Anket Değerli Forum Yöneticilerimizi Oylayalım Etkinliği 2021

Bir Türk şirketi bu kadar değer görmüyor. Bu marka için bu denli çalışılması mantıksız. Şu an bir Türk şirketine bu denli değer verilip gelişimini gözlemlese idik Mİ şirketi ile yanyana koyabilirdik lakin ne yazık ki çoğu kişi tercih etmeyince yerli firmalar da bir seviyeye kadar gelişiyor ve...
  4. M

Yardım Persist Flashlama Üzerine Birkaç Soru

Tmmdir , halletim persist flahladım.
  5. M

Yardım Persist Flashlama Üzerine Birkaç Soru

Selamlar cihazımda bazı sensörler belli aralıklarla sebebini bilmediğim sebeplerden ötürü devre dışı kalıyor kapatıp açınca düzeliyor.Büyük ihtimalle cihazı fabrika ayarlarına çekmem sorunu çözecektir ama onun yerine persist flashlamam da yeterli olacak. Cihazım R5+ eu rom var lakin klasöre...
  6. M

Soru Bootloader Kilidi Kapatma

Yazılım cihaza flashlanırken yarıda kalırsa brick gibi olur, düzeltmesi zordur.BL kilidinin açık olmasının bir zararı yoktur ileriye dönük bir problem yaşarsanız sizin için her şey daha kolay olacaktır.Eğer yazılım başarılı bir şekilde yazılır ise BL kapanmış ve hiçbir sorun olmaz ama ya ufak...
  7. M

Yardım Fastbootta telefon tanımıyor

sürücü imza denetlemesini devre dışı bırakınız birde; 1612300875 Parça parça oldu;
  8. M

Yardım Fastbootta telefon tanımıyor

Pdanet yükle birde hocam
  9. M

Yardım gyroscope

0.00000 olmaz zaten yeterli dir diğerlerinide kalibre edebilirsiniz gyroscope ve yanı sıra aynı sensörü kullananları
  10. M

Yardım gyroscope

Ayarlar -telefon hakkında - çekirdek sürümü 3 kez bas -kalibrasyon işlemi yap düz bir zeminde.
  11. M

Yardım Yeniden başlama

pilin kaliteli olması gerek 2yıl kullanılmış kaliteli bir pil yeni bir pilden daha iyi işler bile yapabiliyor tabi kalıtesiz bataryaların sensörlerde bozulabiliyor deji dahil
  12. M

Yardım Yeniden başlama

Birde batarya kalibrasyonu dene yanı sıra.
  13. M

Yardım Mi 9 Fastboot Mod PC Görmüyor

Windows 10 Sürücü İmzası Zorlamasını devre dışı bırak ,adb yükle,mi unlock tool farklı sürümlerde dene.
  14. M

Soru format sonrası mi hesabı

istanbul da isen burası yardımcı olur yada Zenex hocama yaz ücretler biraz tuzludur. önerim ne yap et bulmaya çalış,telefon numarası da olabiliyor onunla kullandığın şifreleri dene pc den denemeler yap
Üst Alt