mcekici.27 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru costum roma geçmek

arkadaşlar poco x3 nfc model cihazıma yurt dışı olduğu için imei attırdım şuanda global kararlı romdayım.. twrp yükledim eu rom atmak istiyorum acaba imei uçar mı?
  2. M

Rom eu rom yükleyemiyorum..error insatlling zip file

evet yapyım kardeş önce format data yaptım sonra tekrar twrpde başlattım..sonra wipe den adventec den 3 tane tiki işaretliyip wipe yaptım sonra instaldan zip dosyasına flash dedim..error insatlling zip file dedi..belkide sorun romdandır çünkü 3 4 defa wifi kesildi yinede başarılı indirdi ama...
  3. M

hocam ek de verdiğiniz twrp şuan zaten kurulu..rt9 3,5,1...yinede saolun ben kendim bi şekilde haleltmeye çalışırım çok saolun ilginiz için.. 1620138693 indiridim hocam denicem o twrp yi
  4. M

kusura bakmayın sizi yorduysak..gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz her konuya..çok saolun..ben 5 yıllık xiaomi kullanıcısıyım daha önce twrp root cotum rom işlemlerini çok yaptım..ancak bu cihaz yeni olduğu için resmi twrp si yok ve sadece bir tek twrp var onu da zaten kurdum..wipe işlmelerini...
  5. M

Yardım k30 telefonda TWRP modunda wıpe bolumunde system yok

bu cihaz için sadece bu twrp sürümü var malesef..ancak bu cihaza eu rom yükleyenler olmuş
  6. M

hocam rom yüklememe sebebi twrp mi yoksa romdan mı kaynaklı..cihaz redmi 9t ,, twrp hellas 3,5,1 ,, romu eu romun kendi sitesinden indirdim..acaba bu hellas twrp için rom uyumlu değil mi ?? 1620138130 hocam wipe datadan advenced kısmından internatiol storage hariç hepsini işaretliyorum wipe...
  7. M

hocam benim twrp hellas fakat ben eu romun sitesinden indirdim romu..yani hellas twrp için rom fark ediyor mu bilmiyorum onun için farklı bir rom mu indirmem gerekiyor..cihaz redmi9t bl açık twrp 3,5,1 hellas..
  8. M

pekii hocam yeni bir roma yüklerken wipe de sistem olmadığından rom yüklerken hataya neden olmazmı..ben eu rom yüklemek istiyorum ancak error installing zip file hatası veriyor..sorun sistemi silmediğimiz için mi acaba..twrpde sistem silme bölümü yok
  9. M

redmi9t lime cihazıma twrp yi ve magisk rootu kurdum..stock romdan eu roma geçmek istiyorum..romu flah diyorum error installing zip file hatası veriyor.romu atmadan önce wipe bölümünden dalvik data cache yi siliyorum ancak burada system seçeneği yok silmem için..acaba sistemi silmediğim için mi...
  10. M

Ana Başlık Redmi Note 9 4G Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

bu cihazların romları birbiri ile uyumlu mu..hep aynı başlık altındalar..rom indirirken redmi 9 veya redmi9t veya redmi note 9 lime serisi romlarda farklılık var mı
  11. M

Soru Cihazı yeniden başlatınca twrp gidiyor

Twrp yi kurduktan sonra sistemi yeniden başlatmadan magiski flashlayıp rootlayınca twrp gitmez mi
  12. M

Soru Cihazı yeniden başlatınca twrp gidiyor

redmi 9t cihazıma twrp yi yüklüyorum sonra kombinasyon ile twrp ye giriyorum..sistemi yeniden başlatınca tekrar stock romun recoverysi geliyor twrp gidiyor..sorun stock rom da mı ?? twrp yükledikten sonra costum rom atmak şart mı
  13. M

Recovery Redmi Note 9 4G / Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] [ Twrp 3.5 ]

Lime cihazlar için resmi twrp sürümü neden yok acaba ? Burdaki twrp yi yükledim cihaz bootloop oldu sürekli yeniden başlıyor.. Twrp yi yükledim ancak rom atmıyor hata veriyor..
Üst Alt