mbyl82 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Türk Telekom sosyal medya sınırsız sorunu

Bende sınırsız YouTube geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisin
  2. M

Rom ArrowOS güvenilir mi ve root gerekli mi?

Geçen sene redmi note 7 de kullandım bu senede redmi note 10 pro da kullanıyorum gerçekten çok güzel
  3. M

Rom ArrowOS güvenilir mi ve root gerekli mi?

Redmi note 10 pro da 3 aydır kullanıyorum sorun yok rootsuz kullanıyorum
  4. M

Sohbet Linux'e taşındım

Adb Windows dan güzel çalışıyor tek sorun twrp yükleme araştırdım ama İnternet te bir bilgi bulamadım
  5. M

Sohbet Linux'e taşındım

Bende Windows u bıraktım sadece Windows daki gibi fastboot uygulaması var mı nasıl twrp yükleniyor bilmiyorum ben deepin kullanıyorum
  6. M

Soru AOSP Rom Arama Kaydetme

Arrow os a13 romda var
  7. M

Soru CherishOS kullanan var mı?

Herhangi bir sorun yoktu romdan memnundum tekrar yüklemeyi düşünnüyorum 4.7 sürümü var
  8. M

4.5 sürümüydü
  9. M

Uzun zaman bu romu kullandım güzel bir romdu son güncelleme ile kamera çalışmadı bende arrow os roma geçtim
  10. M

Yardım Rn10pro apk yüklenmiyor miui 14

Oranjefoxla yüklemiştim ilk fırsatta yükleyeceğim teşekkür ederim twrp 3.7 telefona yarın yüklerim
  11. M

Tamam teşekkür ederim deneyeceğim
  12. M

Dün redmi note 10 pro cihazıma global 14 ü yükledim depolama alanı yetersiz dedi apk yüklenmedi Google playden yükleniyor ama apk olarak yüklenmiyor çözümü varmı tekrar global yüklemek istiyorum şimdi pixel romdayım
  13. M

Yardım Redmi note 10 pro miui rom önerisi

Merhaba redmi note 10 pro orjinal roma YouTube bildirimleri gelmediğinden uzun zamandır pixel rom kullanıyorum bildirimlerin sorunsuz gelen miui rom var mı geçmek istiyorum global ve Türkiye romu kullandım YouTube bildirimleri belli süre geliyor sonra gelmiyor
Üst Alt