mbtt kullanıcısının son içeriği

1. mbtt

Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

İki yolda makbuldür hocam elinize sağlık. Elimden ne gelirse yapıyorum. Naçizane bir katkımız olursa ne mutlu.
  2. mbtt

Ufak bir düzenleme daha happy~~ Aşağıdaki kodu extra.less dosyasına ekler .block-minorHeader a[href*="yenileri-bul"]:before { content: "\f1ea"; display: inline-block; padding-right: 5px; font-family: 'Font Awesome 5 Pro'; font-size: inherit; font-style: normal...
  3. mbtt

O konular arama motorlarında görünür olma oranını da artırıyor hocam. Ne demek siz site yöneticileri "Seo için yararlı". O yüzden aç kapa sistemini tavsiye etmem öylece kalsın.
  4. mbtt

Aç kapa sistemi istiyorlar sanırsam hocam kategorilerdeki gibi.
  5. mbtt

Siz cevaplarken bir ilave daha yaptım hocam onuda kontrol etmenizi tavsiye ederim. Madalyaya hayır demem bozdurur kullanırız. devil~~
  6. mbtt

Öneridir hocam happy~~ Bazı ikonlar eksikti üye açılır menüsünde.Bunların ilavesi için lazım gelen kodlar aşağıdadır. a.menu-linkRow[href*="premium"]:before { content: "\f762"; } a.menu-linkRow[href*="medals"]:before { content: "\f5a2"; } a.menu-linkRow[href*="sms"]:before {...
  7. mbtt

Rom [10][STABİL] iONOS 2.6 Mi 9T/Redmi K20 - drason

Eline sağlık Ömer. Buralara bir nomissiz yeni nesillere emuiler colorlar portlanmıyor bir salsalar onları da halledeceksin.
  8. mbtt

Rehber [LineageOS / AOSP] Resmi Olmayan Cihazlar İçin Kaynak Kodlarından Rom Derleme Kılavuzu

Yenileyemedim hocam konu düzenleme yetkim sanırım yok. Size linki şöyle vereyim. Buradan bakın. İlk videolar daha sağlıklıydı neden kaldırıldı fikrim yok. Kusura bakmayın.
  9. mbtt

Rehber Treble Desteği Ekleme Kılavuzu

DİPNOT BU İŞLEMDEN DOĞABİLECEK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM MIUITR SORUMLU TUTULAMAZ. AÇIKLAMA Bu kılavuz ile cihaz kaynaklarınıza treble desteği ekleyebilirsiniz. Genel bir anlatımdır. Her cihaza göre ekstra işlemler, eklemeler ve çıkarmalar yapmak gerekebilir. Ricam bu kılavuzdan yardım...
  10. mbtt

Rehber [LineageOS / AOSP] Kernel Geliştirme Kılavuzu

GÜNCELLEME - 04.05.2019 - Overclock & Underclock anlatımları genişletildi. Kernel güncelleme anlatımı yenilendi.
  11. mbtt

Rehber [LineageOS / AOSP] Snapdragon Kernel Derleme Kılavuzu

GÜNCELLEME - 04.05.2019 - Konu anlatımı yenilendi ve düzenlendi. İyi geliştirmeler dilerim.
  12. mbtt

Rehber Snapdragon Port Kılavuzu

GÜNCELLEME - 04.05.2019 - Açıklamalar genişletildi. Anlatım resimlerle desteklendi. Renklendirmeler yapıldı. boot.img açma-kapama anlatımı eklendi. .dat ve .img şeklinde olan romları açık klasör haline getirme anlatımı eklendi. Oreo için ek yöntemler ve açıklamalar eklendi. Çapraz Port anlatımı...
  13. mbtt

Rehber Git Kullanım Kılavuzu

GÜNCELLEME -04.05.2019- Git Sistemi Kurulumu & Git Sistemine Kayıt Olma anlatımları eklendi. Açıklamalar genişletildi. Video anlatımları eklendi. Görsel düzenlemeler yapıldı, renk ile belirteçler yapıldı. Manifest Kullanımı anlatımı eklendi.
  14. mbtt

Rehber Twrp Recovery Derleme Kılavuzu

GÜNCELLEME - 04.05.2019 - "Treble Desteği Ekleme" anlatımı eklendi. Renklendirme yapıldı. Göze güzel gelecek şekilde düzenlendi önemli yerlere belirteçler eklendi.
  15. mbtt

Rehber Mediatek Kernel Derleme Kılavuzu

GÜNCELLEME - 04.05.2019 - Açıklamalar genişletildi. Sadeliğe gidildi. Renk ile belirteçler yapıldı.
Üst Alt