mboz33 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Ahizeden Ses Gelmiyor

Bilmiyorum, VOLTE nedir? 1606474219 Operatör ile alakası olamaz çünkü arabadaki aux girişine takıp çıkarınca bile bu sorunu yaşıyorum.
  2. M

Yardım Ahizeden Ses Gelmiyor

Sık sık bu sorunu yaşıyorum, aramalarda karşı tarafın sesi gelmiyor. Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeliyor. Sürekli bunu yaşıyorum kalıcı bir çözümü yok mu? MIUI sürümü 12.0.3.0 kararlı.
  3. M

Soru Şarj Sorununun Sebepleri Ne Olabilir?

Ama küçücük bir güncellemeydi. Neyi yanlış yapmış olabilirler ki?
  4. M

Telefonu H de kullanıyorum şebeke olarak, olduğum yer şehir merkezi. Eğer gün boyu çoğunlukla wifi ye bağlıysam 8 saatin aşağısında ekran süresi almıyordum tabi güncellemeden önce, eğer mobil şebeke kullanıyorsam 6.5 - 7.5 arasında değişiyordu. Yaptığım ayarlar şöyleydi: Pil tasarrufu modu...
  5. M

Eskiden 9 saate kadar ekran süresi aldığım telefon 2 haftadır 5 saat ekran süresinin üzerine çıkamıyor. Hiçbir ayarı değiştirmedim yaptığım tek şey 10.3.0 dan 10.3.3 e geçmek oldu. Yani sebebi tam olarak nedir bilmiyorum günde 2 kere şarja takar oldum. Şarj sorunu tahminlerin şöyle sanki mobil...
  6. M

Soru Mi Band 4 Orijinallik Sorgulama

Teşekkür ederim.
  7. M

Soru Mi Band 4 Orijinallik Sorgulama

Geçen birisi bir site linki atmıştı 20 haneli kod istiyordu ama kutunun üzerinde bulamadım öyle bir kod yardımcı olabilir misiniz?
  8. M

Yardım Son Zamanlarda Sinir Bozan Şarj Durumu

Tekrar söylüyorum konuyu en başından okusanız. Bundan 2-3 hafta öncesine kadar minimum 7 saat ekran süresi alıyordum. 9 saat aldığım SS lerini attım zaten. 1566203086 Delta değil diye hatırlıyorum. Evafone tarzında bişey olması lazım.
  9. M

Telefonu yeni aldım nasıl batarya gitsin? Konuyu en başından beri okuduğunu zannetmiyorum. 1566166598 Twrp? Bu konular hakkında hiç bilgim yok. Yukarıda yazmıştım zaten garanti durumu falan ne olur detaylı okuyabileceğim bir kaynak(Twrp hakkında) bırakabilir misin?
  10. M

Hiçbir şey yapmadığım halde böyle şaka gibi 5 saat ekran süresi zor alıyorum. Yok mu çözümü falan, küçük bir güncelleme telefonu bu kadar batıramaz herhalde? 10.3.0'a geri dönme şansım var mı bilgisayar olmadan. Şuan tatilde olduğum için bilgisayarım yok.
  11. M

Rom hakkında hiçbir bilgim yok. Garanti durumu vesaire ne olur bilmediğim için bu duruma hiç girmedim.
  12. M

Evet farkındayım ama saçma bir şekilde çok fazla şarjım gidiyor şaka gibi. İlk ve son Xiaomi alışım olabilir.
  13. M

Aşağıya önceki zamanlardan çektiğim SS leri atacağım çok fark var.
  14. M

O anlamda demek istemedim yanlış anlaşılmış olabilirim. Yani bu konu ile ilgili yorumları okudum söylenilen yöntemler çok işe yaramıyor o yüzden söyledim. 1565965333
  15. M

Son 2 haftadır şarjım çok çabuk tükeniyor. Eskiden ekran süresi oyun oynasam bile en az 7 saat civarlarında oluyordu. Şuan oyun oynamadan bile ekran süresi 6 saate ulaşmıyor. Şu ayarları falan yapın demeyin çünkü hiç bir ayarla oynamadım önceden de böyleydi. Güncellemeden sonra oldu gibime...
Üst Alt