maydemir77 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

ben romu hiç kuramadım. her şeyi doğru yapmama rağmen açılışta Google ekranında kalıyor.
  2. M

Soru not 7 mıuı 12.5

burda ki 2. yöntemi uygulayacaksınız yani burda detaylı anlatımı var eğer bir yerde takılırsanız. Rehber - Miui 12 Global Tema Uygulaması
  3. M

Tema Bu yazı tipini bilen var mı

ekran görüntüsünü bu siteye yükleyerek bulabilirsiniz, ben daha önce bu site sayesinde bulmuştum. Identify Fonts - The Font Squirrel Matcherator
  4. M

Soru not 7 mıuı 12.5

ilk önce bu uygulamayı indir ve kur Split APKs Installer (SAI) - Apps on Google Play ayarlardan rot izni ver sonra burdan tema apk indir ve bu program ile kur sorun düzelir https://disk.yandex.com.tr/d/l5APeftHuFjp2A
  5. M

Soru not 7 mıuı 12.5

evet aynen öyle.
  6. M

Soru not 7 mıuı 12.5

ben burdan https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/21.3.3/xiaomi.eu_multi_HMNote7_21.3.3_v12-10.zip/download indirip orenge fox ile yükledim. twrp yüklüyse burdan indirip yükleyebilirsin. güncelleme geliyor ama indirip tekrar orange...
  7. M

Soru not 7 mıuı 12.5

duvar kağıdı kişiselleştirme de yazı tipleri var ama hangisi indirdiğimi hatırlamıyorum. yazı tiplerindede hangisini yüklediğim gözükmüyor
  8. M

Soru not 7 mıuı 12.5

24 Nisan dan itibaren eu beta durdurulacak, kararlı sürümler gelir bundan sonra herhalde
  9. M

Soru not 7 mıuı 12.5

bende telefonun garantisi bitince eu rom a geçtim. global artık güncelleme almaz bence.
  10. M

Yardım kilit ekranı saat ayarı

teşekkürler cevap için evet tema dan mış, ayarlarıda yok. başka tema yükledim düzeldi
  11. M

Yardım kilit ekranı saat ayarı

kilit ekranındaki saat ayarı 24 saat olmuyor. bunu ayarlamanın bir yolu varmıdır
  12. M

Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.5.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

id numarasına göremi gönderiyorlar bilmiyorum. bana da dün geldi. çok ta önemli bir güncelleme değil zaten.
  13. M

Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.5.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

güvenlik güncellemeside içeriyor ondan biraz boyut yüksek. ben güncelledim bi değişiklik göremedim.
Üst Alt