Maxtar kullanıcısının son içeriği

1. Maxtar

Sohbet Kullandığınız Akıllı Telefon'un Markası Nedir? Herkes buraya Lütfen

Hocam bende eşime o telefondan almak istiyorum nasıl telefon memnun musunuz. Ayrıca nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz? Hocam bende eşime o telefondan almak istiyorum nasıl telefon memnun musunuz. Ayrıca nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz?
  2. Maxtar

Yardım Mi note 2 Oreo güncellemesi ve tuş

evet hocam 8.4.19 güncellemesi tuş atamalarını yapamıyorum düzgün çalışmıyor ve telefon kitleniyor pencereleri kapatamıyorum O şekilde yapsam sorun çözülür mü yada bir sonraki güncellemeyi bekleyip yüklesem hatalar düzelir mi bilemedim
  3. Maxtar

Yardım Mi note 2 Oreo güncellemesi ve tuş

Merhaba arkadaşlar telefonum mi note 2 dün oreo güncellemesi geldi yükledikten sonra geri tuş ve menü tuşların kullanımı iptal oldu ayarlardan ne yaptıysam başaramadım çözümünüz nedir? Teşekkürler.
  4. Maxtar

Yardım Telefon açık çağrı alıyor ancak ekran gelmiyor simsiyah

Merhaba arkadaşlar sizden acil olarak yardım istiyorum telefonum mi note 2 telefonum açık konumda çağrı alıyor(tabi göremiyorum) ancak işlem yapmıyor ekran gelmiyor kilitli durumda siyah ekran bu durumdan önce telefonu elime aldığımda aşırı ısınmıştı ne yapmalıyım yardım istiyorum
  5. Maxtar

Yardım Tema yükleme sorunu (oturum açılamıyor)

Arkadaşlar merhaba mi note 2 telefonu kullanıyorum telefonun kendi tema uygulamasından tema indir dediğimde mi hesabınız şimdi etkinleştirilsin mi diye bir soru çıkıyor giriş yapmaya çalıştığımda oturumu açamıyorum erişim engellendi problemi çıkıyor. Ancak normal giriş yaparken sorun olmuyor...
  6. Maxtar

Haber Android 7 (Nougat) MIUI 9 Güncelleme gelecek telefonlar

Kardeşim el ile güncellemek istiyorum yeniden rom atmak istemiyorum bana güncel dosyayı gönderebilir misin.
  7. Maxtar

Merhaba Arkadaşlar, Benim telefonun ekran görüntüsü bu bana hiç güncelleme gelmedi Nougat 7 bile, güncelleme alan var mı bana yardım edebilir misiniz
  8. Maxtar

Yardım Xiaomi mi note 2 güncelleme

eyvallah
  9. Maxtar

Yardım Xiaomi mi note 2 güncelleme

Selamün aleyküm arkadaşlar güncellemelerle ilgili bir sorum olacaktı xiaomi mi note 2 telefonu kullanıyorum Nougat (Android 7) güncellemesi bekliyorum daha alamadım acaba bu telefona güncelleme geldi mi gelmedi mi bilemiyorum bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
  10. Maxtar

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR GÜNCELLEMELERLE İLGİLİ BİR SORUM OLACAKTI Mİ NOTE 2 TELEFONU KULLANIYORUM NOUGAT ( ANDROİD 7) GÜNCELLEMESİ BEKLİYORUM DAHA ALAMADIM ACABA BU TELEFONA GÜNCELLEME GELDİ Mİ GELMEDİ Mİ BİLEMİYORUM BİLEN ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?
Üst Alt