Maxim1636 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

Global rn8 pro. Ya twrp den çin romu yüklemek istiyorum bir iki sorum yanıtlarsanız sevinirim. 1.twrp den MIUI 12.5 - Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Çin Kararlı Rom V12.5.2.0.RGGCNXM İndirme Bağlantıları çin romu yüklediğim de twrp ve root için bu konudaki 11__twrp_ifelixit_Begonia.zip otomatik...
  2. M

MIUI V12.5 - MODDED STABLE Redmi Note 8 Pro burdaki Romu kurdum ilk önce sizin önerdiğiniz otamatik kurulan twrp yi kurdum sonra Romu kurdum. Roma ile beraber root ekli geldi.. Ben twrp kurulumundan sonra root kurulmaz ise twrp silinmesi gibi durumlar ile karşılaşmamak amacı ile sormuştum...
  3. M

miui 12,5 mod romunu kurmak istiyorum anladıgım kadarıyla rom rootlu bundan dolayı sadece twrp kursam yeterli olurmu ustadlar
  4. M

Yardım Redmi Note 8 Hızlı Şarj Sorunu

Şarj yerini iğneyle temizlerseniz duzelir
  5. M

Yardım Redmi Note 8 Pro - Hücre Bekleme

Bu sorun MIUI.11.02 güncellemesi ile giderilmiş 1575543591 Guncellemeden önce hücre bekleme yüzde 50 civarydi
  6. M

Mod Redmi note 8 pro AOD

Ben karıştırdım tel.bolge dil derken Aod yazıyor ama görseller aktif edemedim olan WhatsApp kişilere ,(isimler gidiyor )oldu kimse benim gibi yapmasın en azından kişiler gitmez 1575238089 WhatsApp izinlerini yeniden verince isimler Geri geldi ustad
  7. M

Mod Redmi note 8 pro AOD

Evet oluyor WhatsApp kişiler gitti
  8. M

Mod Redmi note 8 pro AOD

Geliştirici seçenekleri bölümünde m8ui optimizasyonu kapat Telefon bölgesini hindistan yapın Aod aktif oluyor
  9. M

Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

Bir gun boyun ca kullanmaya çaliştim güzel bir rom diger miui turlerine gore daha akici hatta s4 için yapilmiş en iyi rom olmasi imkani bile var.. Romun uzerine kuruldugu cm13 den kaynakli sorunlar yuzunden kullanamadim 1 .Cm13 tabanli romlarda yasadigim sıntılardan birisi sim kartı...
Üst Alt