mavishow kullanıcısının son içeriği

1. M

Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

Emre kardeşimden bir adet 365 off..edindim, ilgi alaka 10 numara, çok yardımcı oldu, güvenilir bir kardeşimiz, tavsiye ederim
  2. M

Yardım Arkadaşlar mi hesabı sorunum var

Üstad dm lütfen
  3. M

Rom Redmi Note 8 Miui 12 RevOS Port Rom(20.6.10)

Data ayarlarına girince atıyormu,birde miui hesaba girmede sorun çıkarıyormu acaba teşekkürler
  4. M

Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

Ya bi tahmini 100 110 mb lik bir ikisi bir arada Dolby viper zipi vardı bulamıyorum, bilgisi olan paylasabilirmi rica etsem, zira acaip bir şekilde her romda sorunsuz çalışıyordu, yanlışlıkla internal wipe yapınca uçtu
  5. M

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Üstadım ürünlerinizi takip edebilecegimiz bir instagram ve veya facebook gibi bir platform adresi linki varmı?
  6. M

Rom Epic_Aroma_HMN4X_mido_v9_8.4.19_Escobar1945

Addonstaki Google kamerayı indiremiyorum neden acaba,başlıyor gibi oluyor,düşüyor.
  7. M

Yardım Bootloader kilit açma sorunu.

ule dılıne saglık be nASIL DUSUNEMEDIK tesekkurler
  8. M

Soru mi5 şebeke sorunu

Aynı sorun bende de var, kısası Redmi note 4 global olmayan cep var,aynı sorun var,E de sıkıntı yok, 3g ye 4gye aldinmi ulaşılamıyor oluyor.
  9. M

Yardım Mİ6 Kullanan arkadaşlar

Aynı sorun bende de var, kısası Redmi note 4 global olmayan cep var,aynı sorun var,E de sıkıntı yok, 3g ye 4gye aldinmi ulaşılamıyor oluyor.
  10. M

Soru 3G ve LTE/4G seçiminde sinyal alamama sorunu (Turkcell ve TT)

Redmi note 4 global olmayan cep var,aynı sorun var,e de sıkıntı yok, 3g ye 4gye aldinmi ulaşılamıyor oluyor. Sen nasıl ettin,cozebildinmi
  11. M

Tema LockMI9

Türkçelestirmeye değer, bence de ustadlar bi el.atsa iyi olur
  12. M

Rehber Xposed Tüm Xiaomi Cihazlar için Sorunsuz ve Güncel - 10.08.17

E bi ton şey yazdım, sadece E harfi yayınlanmış :) bşde düzelt ikonu belirmiyorki düzelteyim, bakalım bu msj noolcak
  13. M

İnceleme Android 7.1.2 Nougat xposed çalışıyor

miuipro kurulu iken yayınlandı bu xposed çaktım morelocal le türkçe yapmıştım çatır çutur çalışıyorsu valla,eskiden hiçbir şekilde türkçe de çalışmazdı,morelocal li bile olsa, Miuipro dan multirom7.7.20 ye geçtim, Multipro da boot olmadı acaba sebebi nedir, bi kernek radon çakıyım dedim belik...
  14. M

Rehber Xposed Tüm Xiaomi Cihazlar için Sorunsuz ve Güncel - 10.08.17

Mipro da Türkçe olmadığı için morelocal le türkçe yapıp kullanıyorum, bu xposed da sorun yok,evvelden ne yaparsam yapayım hatta verirdi yapanın eline sağlık
Üst Alt