mavikurt10 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Ekran ışığı

1601459582 merhaba hocam özelden size mesaj gönderdim bakabilir misiniz müsayit oldugunuzda?
  2. M

Yardım Mİ9 parmak izi menüsü yok

evet saat 09.00 itibari ile aradım servisi ve bana dedıklerı tek şey oradan birşey anlayamayız. bize tekrar gönderin bakalım cevabı oldu. mecbur pazartesi günü tekrar gönderiyorum.
  3. M

15 gündür telefonsuzum 15 gün daha telefonsuz kalırım gerekirse izdırap gibi olucak ama bu telefon mi 9 o kadar cok severek kullanıyordum ki özellikle de parmak izi okumasına ve içine gömülü olmasına... bu parmak izini yaptırmdan bırakmıyacağım...
  4. M

cumartesi günü 9 - 14.00 calısıyorlarmiş bu iyi haber... yarın arıyacağım
  5. M

Çok sağolun aksi gibi hafta sonu girdi araya... pazartesi buraya güncelleme yapıcam durumla ilgili
  6. M

Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım durum yine aynı. dediğiniz gibi ya bir soketi takmayı unuttular yada panel mi uyumlu değil anlamış değilim. istanbuldaki mi9 un kendi servisi yani migrosun anlaşmalı servisine gönderdim öyle abuk sabuk yerede gondermedim. rityz teknik servis hatta adı nasıl...
  7. M

mi9 telefonumu migrosdan satın almıştım. 2 ay sorunsuz kullandıktan sonra telefonu yere düşürdüm ve malesef iç ekran kırıldı likit akmış. servise gönderdim ücretsiz 1 yıl ekran değişim hakkım olduğu için ücretsiz ekran değişimi yapıldı ve 16 gun sonunda telefon bugun elime ulaştı. telefonu...
Üst Alt