maverick34 kullanıcısının son içeriği

1. maverick34

Yardım Mi 9t pro uygun twrp

Teşekkür ederim kardeşim gerçekten kötü günler geçiriyoruz annemi acile kaldırdık yoğun bakıma aldılar entübe edildi. Dualarınızı bekliyorum
  2. maverick34

Öncelikle milletimize geçmiş olsun ve başımız sağolsun. Dediğini yapmıştım olmadı sorunun kaynağı titreşim önleme açık konumda olması yeni sürümde açık olduğunda ekran parlaklığı full olmuyor. Geç farkettim tabi sıfırdan kurulum yaptım.
  3. maverick34

Güncellemeden sonra ekran parlaklığı %100 iken ışık full olmuyor 😔
  4. maverick34

nasıl istersen kardeşim istediğin zaman paylaşırsın . konuyu açan kardeşi bayağı rahatsız ve güncel tuttum o yüzden dedim ::P:P
  5. maverick34

Telegram kullanıyorsan seni eklemek isterim kardeşim. Hızır gibisin 🥰
  6. maverick34

Çok teşekkür ederim kardeşim iyi ki varsın.
  7. maverick34

Veriler kaybolmuyor dimi böyle?
  8. maverick34

Yeniden merhaba kardeşim rom güncel versiyonu paylaşıldı bunu aynı şekilde mi güncelliyoruz ? Sırasıyla sıfırdan kurulum doğru mudur?
  9. maverick34

Ah güzel kardeşim hata bendeymiş yani heyecandan ne yapacağımı şaşırmışım , ne yaptığımı söylersem gülme bana sakın acemilik ve heyecanıma ver lütfen 😂 FİFA kurunca girişte doğum tarihi istiyor ben ise günümüz tarihini giriyormuşum hani robot musun değil misin muhabbetleri varya ondan kafa...
  10. maverick34

😂😂😂😂😂😂
  11. maverick34

yükledim hocam o kadar ilerlemem var oynayamıyorum :D
  12. maverick34

Twrp yüklü görünüyor magisk yüklediğimde ise doğal olarak bankacılık uygulamalarına giremiyorum uygulamaları tek tek gizleme seçeneği yoktu araştırdım magisk iyi flashlanmamıştır diye belirtmişler bazı yerlerde bende tekrar magisk kaldırdım şimdi safety durumu bu banka uygulamalarına giriyor...
  13. maverick34

twrp gitmiş şimdi fifa yükledim ama hesap giriş yeri çıkmıyor araştırdım biraz custom romlarda böyle oluyormuş tekrar root atıp magiks üzerinden costum rom gizleme veya root gizleme seçeneği yapmam lazımmış
  14. maverick34

Şuan herşey güzel hani diyorlar ya rom daha oturmadı hele bi otursun bakalım :D ayarları yapıyorum hala :) ama geçmeye değer sen yine işi biliyorsun rahat rahat kontrol edebilirsin benim elim ayağım titredi yapana kadar :)
Üst Alt