mavera kullanıcısının son içeriği

1. mavera

Rom EU MIUI 14 Rom Note 9s Global

Roma bugün güncelleme geldi arkadaşlar, 14.0.4 sürüme güncellendi. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V14.0.4.0.SJWMIXM_v14-12.zip/download Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk...
  2. mavera

Yardım Google Fotoğraflar Hakkında

Merhaba, ben de one üyesiyim ve custom rom kullanıyorum. Bende sorun yok. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mavera

Miui tr romu nereden indirebiliriz? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mavera

Ben iki telefonumda da kullanıyorum, herhangi bir problemi yok. Zaten gözle görülür bir fark da yok 13 e göre. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mavera

Bende eu 13.02 var, twrp de şu an dosyaları normal göremiyorum, siz hangi twrp ile kurdunuz? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mavera

Evet arkadaşlar, muhtemelen Note 9s için son güncelleme yayınlandı ve aynı gün Eu rom güncel olarak çıktı. Denemek isteyenler alttaki linkten indirebilirsiniz...
  7. mavera

Çözüldü Sistem dosyası değiştirme sorunu

Çok teşekkür ederim fakat sorun twrp sanırım, cache içinden dosyayı flaşla dediğimde hata veriyor. Hata olarak da system unmount hatası diyor. Şimdi ben eu romdayım, bir güncelleme gelse kuramayacagm demektir format atmadan. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mavera

Teşekkürler fakat bende Orange fox olduğu için sanırım bu da yemedi. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mavera

Arkadaşlar miui 13 olunca recovery de dosyalar şifreli olduğundan ben de kuramadım. Başka bir yöntem var mıdır? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mavera

Yardım Xiaomi.eu downgrade edilmiyor

Başka bir recovery veya yöntem yok mu? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. mavera

Çözüldü Kasma sorunu

Arkadaşlar ben aktif olarak iki tane note 9s kullanıyorum. İkisinde de eu stabil kullanıyorum ve çıkar çıkmaz son sürüme geçiyorum. Ve ilk kurduğum andan beri hep formatsız kurulum yapıyorum. İki telefonum da aktif ve yoğun kullanılıyor sadece oyun yok sayılır birkaç basit oyun dışında. Demem o...
  12. mavera

Rom MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S (curtana)_V13.0. yayınlandı...

Hocam geri dönerken format attınız mı? Yeni rom bende asla sorun çıkarmadı ama kontrol merkezine tema uygulanmaması yüzünden ben de geri dönebilirim. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mavera

Joyhouse telefonun model adı, note 9 pro modelinin adı. Note 9s curtana oluyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mavera

Arkadaşlar şimdi farkettim, kontrol merkezi tema değişse bile hemen hemen aynı kalıyor, ikonlarda az bir değişiklik oluyor ama ikon çerçevesi filan hep aynı. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Gördüğünüz gibi stok tema gibi görünüyor. Her temada bu şekilde. Özellikle miui 13 uyumlu olanları...
  15. mavera

Merhaba arkadaşlar, Eu rom kullanıcısı olarak gene çıkar çıkmaz kurdum. Herhangi bir takılma kasma vs görmedim. Kurulumu format va atmadan yaptım üstelik. Görsel olarak birkaç değişiklik var, mesela yazı fontu bazı yerlerde kalın olmuş. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt