mat299 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

Bu romla redmi note 4x (snapdragon) cihaza GCAM kamera için F1v9.4a_6.2.030.apk kurdum.Mükemmel çalışıyor.Denemelisiniz. 1632492014 Rom da sıkıntı yok .Yüklenemiyor veya banka uygulamaları çıkmıyor gibi hatalar bende hiç olmadı.Bir bankanın mobil uygulamasını daha bugün kurdum.Sorun yok çalışıyor..
  2. M

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

Elinize sağlık romu uzun süredir.Kullanıyorum.Buton ışıkları aktif edemedim.Verilen fix2 ve fix TWPR ile öneriniz dahilinde flaşlıyorum ancak flaşladığımda kırmızı yazılar geliyor hata veriyor yani.Çözüm var mıdır? Tşk ederim
  3. M

Rom [PORT]sGSİ Xiaomi.eu_mido_v10_9.6.5_8.1.0_Oreo By Escobar1945

escobar hocanın tüm mido çalışmalarını kurmadan edemiyorum. Son 8.1 extra çalışması da harika.Tüm uyarılarını dikkate alırsanız sıkıntı olmadan kurulur.TWRP içine yedeğin yanına değil TWRP/yedek klasoru numara veya isim/ şimdi bunun içine zipten çıkarılan klasor konuldu..ok..Şimdi kurdum ve...
  4. M

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

escobar hocamın bir önceki romunda iken ota güncelleme ile (8.9.6 ) (1+GB) romunu indirdim ..twrp ile ota güncelleme klasöründen instal ettim.kurduğum eski apk lar silinmemiş.mutlu oldum.:) eline sağlık hocam.Her güncellemede 1+gb indirmemiz mi gerekiyor..tşk..redmi note4 SD
  5. M

Mi4 akıllı kapak sorunu

kapak sıkıntısı kesin ..redmi note 4 global sd (4x snapdragon ile ülkemixde satılanla çok karışıyor).. ön kapağın mıknatıs yeri ve yönü doğru ise sorun olmuyor..denendi...ok
  6. M

Rehber MIUI Theme Editor İle Üçüncü Parti Hatası Veren Temaları Yükleme

redmi note 4 global güncel işletim sistemi mi 9 7.10.19 ile denedim.Gayet başarılı harici tema uygulandı.Tşk lotus usta..
  7. M

Rehber Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

redmi note 4 benim için en iyi açıklama buydu..ellerine sağlık..başarılı şekilde oldu
Üst Alt