masterx kullanıcısının son içeriği

1. masterx

Yardım Mi 9 Antutu performans sorunu

Android q, miui 11 ve miroom veya eu rom yukle 430 k asagisini gormezsin. Android 9 da cok performans vermiyor. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. masterx

Rehber Mi Band 4 S.N.Ç. (Global Non-NFC)

Merhabalar, benim sorunumla ilgili bir cevap bulamadigim icin yazdim. Mi band 4 bu halde kalmis arkadaslar bunu mi fit uygulamasi ile bile sifirlayamadim bu ekrandan cikmiyor. Mi fitte sifirlayin diyor ama fiziksel tus olmadigi icin bir tus kombinasyonu ile hard (varsa) reset atamiyorum...
  3. masterx

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

Tamam ustad, ben indirip deneyeyim buradan yazarim o zaman [emoji16] MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. masterx

MIUI 11 [Android Q]Mi 9 MIUI 11 - Global Stabil - V11.0.1.0 QFAMIXM indirme bağlantısı

Siz denediniz mi hocam? MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. masterx

MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Ben aksami bekleyecegim, tiktok ismi bile beni irite etmeye yetiyor. Aksam fix vs biseyler olur yenisi cikar bosa indirip ugrasmayayim. Tesekkurler. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. masterx

MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Tiktok efekti mi? Yuklemiyorum anasini satayim. Bir bitmedi su tiktok... MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. masterx

Rom [MİUİ10 SON SURUM] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.1 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Bu kez kobay benim rahat olun sonuclari bildirecegim size [emoji16] MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. masterx

Yardım Mi 9 root ve twrp yükleme konuları

Rica ederim hocam. Kolay gelsin. Hayirli olsun bu arada. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. masterx

Hocam baska islem yapmana gerek yok. Dilersen Recovery - Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-0601 Tek Tuş Yükleme Aracı bu konudaki twrp ile de yapabilirsin ama onda q destegi yok ya da sorunlu. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. masterx

Ben mi-globe kullaniyorum q tabanli ama surekli loopa giriyor Turkcede, ama forumda miroom'da q da dahil olmak uzere hickimse sorun yasamamis. Yani stabilitesi forumda kullananlara gore iyiymis. MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. masterx

Buradan yukleyebilirsin magisk twrp. Recovery - [Android Q] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-41 Tek Tuş Yükleme Aracı MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. masterx

Rom [MİUİ10 SON SURUM] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.1 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Aga hic kasmiyorum kendimi, kapatirken dili ingilizce yapiyorum actigimda tekrar turkce yapiyorum magisk, yuz, desen, parmak izi Allah ne verdiyse sorunsuz kullaniyorum [emoji16] MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. masterx

Hocam telefondan Ayarlar > Cihazim > Yedekle & Sifirla > Yerel yedeklemeler buradan yedekleme yapiyorum. Daha sonra Dosya yoneticisinden Miui klasörüne girip AllBackup klasörünü bilgisayara ya da otg ile flash diske kopyaliyorum. Cihaz sifirlansa bile sifirlamadan onceki haline (cihazij sistem...
  14. masterx

Tesekkur ustad, seninde emegine saglik [emoji2969] MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt