MasterQuarter kullanıcısının son içeriği

1. MasterQuarter

MIUI 11 MİUİ 11 Sonrası Pil performansı

Bende de aynı global kararlı 11.0.6 geldi güncelledim, android 9 da kaldı. Rahatsız edici derecede pil tüketiminde aşırılık var. Cihazım mi 8 MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. MasterQuarter

Soru MIUI Global V10.3.2.0.PEAMIXM

Dark Apex_DWM19 dostum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. MasterQuarter

Yeterli izniniz yok diyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. MasterQuarter

Sizce yüklemeli miyim? Sıkça şikayetler duyuyoruz. Uzun süredir forumu takip edemiyorum. Son durumlar nedir bilemediğim için güncellemekte kararsızım MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. MasterQuarter

Soru Dosya yöneticisi

Derin temizlikte göremedim, dosya boyutları çok küçük. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. MasterQuarter

Soru Dosya yöneticisi

Öyle bi seçenek çıkmıyor . Tür seçin diyor, doküman, ses, video, resim olarak aç diyor fakat açılan bir şey yok. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. MasterQuarter

Soru Dosya yöneticisi

Direkt olarak dosya yöneticisine girdiğiniz gibi klasörlerin bittiği yerde bunlar başlıyor. Bi zamanlar pek yoktu ama şimdi baktım oldukça çoğalmış. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. MasterQuarter

Soru Dosya yöneticisi

Dosya yöneticisinde bulunan bu dosyalar nedir? Silsem bişey olur mu çokça ver çünkü . MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. MasterQuarter

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Bende de şuan için bi tek değişen sola kaydırınca gelen kısayollar menüsü. Cihazım mi 8 global kararlı. Belki de romdan kaynaklıdır. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. MasterQuarter

Ayarlar > Telefon hakkında > MIUI sürümü yazan satıra 5 kez arka arkaya basın, artık geliştiricisiniz gibi bi ibare ekranda belirecektir. Daha sonra Ayarlar > Ek ayarlar > Geliştirici seçeneklerine girdiğinizde altta gece modu satırını göreceksiniz. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  11. MasterQuarter

Ayarlar > Telefon hakkında > MIUI sürümü yazan satıra 5 kez arka arkaya basın, artık geliştiricisiniz gibi bi ibare ekranda belirecektir. Tekrar ek ayarlara dönüp bakabilirsiniz. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. MasterQuarter

Soru Şarj problemi yaşadığını düşünen arkadaşlar

Attığım ekran görüntülerindeyken sadece sosyal medya da gezinmiştim. Oyun oynadığım zaman tabi ekran süresi azalıyor. Oyun oynamadığınız halde mi 5 saat sizin acaba MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. MasterQuarter

Soru Şarj problemi yaşadığını düşünen arkadaşlar

Evet mi 8 kullanıyorum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. MasterQuarter

Ek ayarlar > Geliştirici seçeneklerinden ekteki resimde göründüğü gibi MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. MasterQuarter

10.2.3 güncellemesinden sonra dün fark ettim ekranı sola kaydırınca gelen kısayollar ekranında gece modu uygulanabilir olmuş. Gece modu otomatik ( günün saatine bağlı) durumunda ayarlı MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt