MasterDegree kullanıcısının son içeriği

1. MasterDegree

Sohbet iOs'tan Android'e Geçiş :)

Telefondan bahsediyorum hocam
  2. MasterDegree

Soru 8299 a mi 10 aldım sizce hak eder mi?

Hocam cihaz 2 seneyi çıkarırda ben olsam o fiyat bandında xiaomi yerine apple cihazlara yönelirdim,hem kullanım ömürleri daha uzun,hem baya stabil cihazlar,hemde servisleri gayet ilgili.
  3. MasterDegree

Sohbet iOs'tan Android'e Geçiş :)

Hayırlı olsun öncelikle,kulaklık olayıda cihazınızla alakalıdır diye düşünüyorum çünkü airpods kullanıyorum mi 9t ile birlikte hiç bi sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.
  4. MasterDegree

Sohbet Modemden oyun engellemek istiyorum anlayan bakabilir mi?

Hocam bari telefonu elinize geçtikçe oyunun verilerini sıfırlayın canından bezsin,bırakır belki oynamayı :D
  5. MasterDegree

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  6. MasterDegree

Hocam pc den başlat>çalıştır>cmd ile komut istemcisine girip ipconfig daha sonrada netstat -a yazıp ağa bağlı cihazları görün ip adresinden sonraki : xxxx şeklindeki sayılar port olması gerek 1591056964 Yani daha önce dediğiniz gibi bi oyun serveri engelleme işlemi yapmadığım için net bişey...
  7. MasterDegree

Tam olarak emin değilim ama kaynak ip ve port kısmına engelleyeceğiniz cihazın ip ve portunu,hedefede oyunun ip ve portlarını girmeyi deneyebilirsiniz 1591051187 Ipv4 adresleri aşağıda çizdiğim şekilde hepsini eklemeyi bi deneyin bakalım
Üst Alt