master910 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Şarz kablosu

Spigen ve anker nasıl acaba Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Soru Şarz kablosu

Cihazın içinden çıkan şarj kablosu çok kısa geldiğinden ve takıp çıkarması biraz (sert) zor olduğundan dolayı şarj soketini bozmamak için yeni bir şarj kablosu almayı düşünüyorum sıkıntı çıkarmı cihazı bozarmı hangi marka almalıyım? Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Yardım Kilitleme sesi

Ekran kilitlerken, açarken çıkan ses biraz titrek geliyor ardından küçük bir ses daha geliyor çözümü nedir.? Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Yardım Gittigidiyor yardım

Sıkıntı olabilir linkte Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. M

Anladım hocam yani orada ne yzarsa yazsın redmi 5 plusun kendi bildiğimiz özellikleriyle gelecek :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. M

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-5-plus-32gb-3gb-ram-kvk-garantili-cep-telefonu-357697803https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-5-plus-32gb-3gb-ram-kvk-garantili-cep-telefonu-357697803 Buyrun hocam Tapatalk kullanarak iPhone...
  7. M

Gittigidiyor cepport satıcısında özelliklere girince böyle çıkıyor yardım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Gittigidiyordan almayı düşünüyorum o fiyata başka hangi cihazlar var xiaomi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Doğrudur şimdi araştırdığımda gördüm Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Sağolun hocam :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

İlgilenen herkese teşekkür ediyorum :) umarı pişman olmam Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Hocam acaba ana ekran fotoğrafı atarmısınız miui arayüzünü az çok tanıyalım [emoji2] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Hocam bir kaç yerde yorumlara baktımda mi a1 daha öne çıkaranlar var kamera sensör ve ekran çözünürlüğü kısmında siz ne düşünürsünüz acaba :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Miui olması ve sanki full ekran gibi olan ekranı arkadaki kamerasıda x hissiyatı verdiği için s2 çok hoşuma gitti Hocam birde iphone 6 dan sonra memnun edermi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. M

Soru Mi a1 vs redmi s2

Hocam ram 3 gb s2 de sanırım mi a1 de 4 çok fark edermi acaba birde sayısal olarak batarya aynı :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üst Alt