Mas kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet IMEI atmak için direnç değişimi yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz

Cihaz daha yeni tanıtıldı. Piyasaya gelmesi ve cihaza uygun direnç çözümünün çıkması biraz vakit alacaktır. Şimdilik bunları konuşmak için erken.
  2. M

Henüz bu modelde direnç değişim işlemi yapmadım. Xiaomi nin güncel üst seviye cihazları çift katmanlı anakart tasarımı kullanmaya başladı. 12 ve 13 serisinin neredeyse tamamı bu şekilde. Direnç değişim işlemi gün geçtikçe zorlaşıyor. Örneğin 12 pro modeli çıkalı uzun bir zaman oldu halen risksiz...
  3. M

Malesef bu durumla bende çok sık karşılaşıyorum. Daha geçenlerde yine bir Xiaomi 12t pro nun direnç işlemini yaparken kamerasını bozduklarına şahit oldum. Ufacık bir direnç için koruma kafesinin tamamını söküyorlar. Koruma kafesi parçaların fiziksel hasardan korunmasının yanısıra darbe düşme vs...
  4. M

Başlığın tamamını okumaya fırsatım olmadı ancak konu hakkında sektörün içinden biri olarak kısaca bilgi vermek isterim. Bildiğiniz gibi çoğu Xiaomi cihazda malum işlemlerin yapılabilmesi için direnç değişimi gerekiyor. Genellikle güncel işlemciye sahip Qualcomm çipsetli cihazlarda bu işlem...
  5. M

Satıldı Xiaomi 12T Pro 12GB Ram 256GB Global Kayıtlı Kullanıma Hazır

12gb olan model. 120watt, 67watt, 33watt, 22watt şarj seçenekleri mevcut. Cihaz fiyatıdır, şarj seçimine göre fiyat değişir. Gerekli yazılım işlemleri ve testleri yapılmıştır. Güncelleme sıfırlama sorunsuz, hat tak kullan. 120Watt 26$ 67watt 16$ 33watt 12$ 22Watt 8$
  6. M

Satış Xiaomi 5000mAh Slim Power Bank

Orjinal MI ürünüdür. Elimde 10400mAh lık modeli olduğundan ihtiyaç fazlasıdır. Evde elektrik kesildiğinde 1-2 kez anca kullanılmıştır. Ambalajında muhafaza edildiğinden sıfır gibidir. Fiyat 40tl dir. İstanbul içi yakın bölgelerde elden teslim.
  7. M

Satış [SATILIK] Kullanılamamış Mi Band Pulse 1S Nabız Sensörlü Bileklik 70TL

Tamam hocam anladım. Ürün satılmıştır bu arada.
  8. M

Satış [SATILIK] Kullanılamamış Mi Band Pulse 1S Nabız Sensörlü Bileklik 70TL

Merhaba arkadaşlar; birkaç gün önce satınaldığım Mi bandımı satıyorum. 1 kez şarj edildi ancak hiç kullanılmadı daha doğrusu telefonumun android versiyonundan dolayı kullanılamadı. Mi band 1S modeli yani nabız sensörlü olanıdır. Fiyat 70TL dir Mehmet AS Ekleme:
Üst Alt