MartinLinnes kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi 9T için MIUI Stock Navbar Modül atar mısınız?

Xiaomi.eu romunda olduğum için navigasyon tuşları değişti ve oldukça küçüldü. Stok üçgen kare yuvarlaklı navigasyon tuşlarının zip dosyasını atar mısınız,magiskten yükleyeyim. Cihaz Redmi 9T (lime)
  2. M

Yardım Redmi 9T'ye ColorOS 12 ROM kurulur mu, rom linki yollar mısınız?

Kurulur mu, port rom olarak vs. internette 2 tane falan gördüm ama gdrive linkli, tıklıyorum dosya mevcut değil diyor. Oppo arayüzü çok iyi
  3. M

Yardım Redmi 9T'ye AndroidOne ROM kurulur mu?

Mi A1 A2Lite fln o serideki romun aynısını istiyorum ama bulamadım :(
  4. M

Yardım Redmi 9T'ye AndroidOne ROM kurulur mu?

Redmi 9T'ye AndroidOne ROM kurulur mu?
  5. M

Çözüldü Nusantara Rom silindi

Sen olmasan az kalsın brick ediyordum. Sağol Aslan Bey :D
  6. M

Yardım Xioami Redmi 9T Bildirim Çubuğu Düzenleme

Beyler şimdi olay şu. Ben biraz takıntılı bir insanım,bunu yapmazsam gözüm açık gider. Bazı Xiaomi modellerinde bildirim çubuğunda simgeler sol tarafta oluyor.Bazılarının sağ tarafta. Benimki sağ tarafta,bunu nasıl sola aktarabilirim? Mesela Alarm kuruyorum, doğal olarak alarm ikonu-simgesi...
  7. M

Rehber Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

Hocam MIUI 13 - Android 12 cihazım var. Sorunsuz yükleniyor fakat Google Play Store'a tıkladığım zaman açmıyor,geri atıyor.
  8. M

Yardım Redmi 9T Şifrelenme Sorunu (TWRP-OrangeFox)

Sorunu şöyle çözdüm fakat bir sorun daha patlak verdi. SDkart ile DFE yükledim. Sonrası cihaz sorunsuz gördü hocam, fakat MIUI 12 - Android 10'dan, MIUI 13 - Android 12 geçtiğim için sanırım TWRP uyumluluğu kesti. Bana MIUI 13 - A12 destekli bir TWRP linki atar mısınız hocam? AOSP'ye geçmeye...
  9. M

Ek olarak 2GB SDCard'ıma DFE atıp kurmayı denedim. DFE başarıyla kuruldu fakat hala aynı sorun devam ediyor. Dosyalar hala random ve hala şifrelenme sorunu var. Romu pcye atıyorum, yükleniyor, sonuna kadar geliyor ve sorunsuz klasöre rom iniyor fakat TWRP o dosyayı görmüyor. note8prosahibi
  10. M

Link atar mısınız hocam, başka bir TWRP deneyeyim.
  11. M

OrangeFox'u da, Taewon TWRP'yi de denedim yine aynı hocam.
  12. M

Beyler cihaz hiçbir dosyayı görmüyor TWRP ekranında,DFE kurup şifrelenmeyi önlemek istiyorum fakat DFE'yi bile görmüyor. Kaç kez format data yaptım,kaç kez reboot recovery yaptım hala görmüyor. Sıkıntı nerede?
Üst Alt