martian kullanıcısının son içeriği

1. martian

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Root atmaya gerek yokmuş. Rom desteklemiyor.
  2. martian

Root nasıl atacağım? Magisk indirip flaslamak yeterli mi?
  3. martian

Telefona Rom'u atabildim. Güncellemeleri gelince nasıl yapıyoruz acaba?
  4. martian

No os installed diyor, reboot atarsam açılmayacak sanırım. Ne yapmam gerekiyor?
  5. martian

Dediğiniz TWRP ile yapsam bile flashlamaya kalkınca kırmızı yazıyla error veriyor.
  6. martian

Eski twrp kurulu ama sizin dediğiniz twrp otomatik olarak açıldı. BL açık, telefonu açarken unlock simgesi geliyor ekrana.
  7. martian

Dediklerinizi yaptım ama flasllarken error verdi reboot system dedim ve miui yazısında kaldı, sanırım brick oldu telefon. Düzeltme: Telefon bunu yazdıktan sonra açıldı ama custom kuramadım. Kırmızı yazıyla error veriyor anlamış değilim.
  8. martian

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

Anladım o zaman şöyle sorayım, resmi olarak a11 kullanıyorum 3. parti launcher yükleyince ''full ekran navigasyonları'' çalışmıyor. A10'da çalışıyormuş, açıkçası A10 olması çok önemli değil. A13'te olur. Benim resmi stock A11'den A13'e bu rom ile geçişimde sorun olmayacaksa geçeceğim.
  9. martian

Anladım teşekkür ederim, birazdan deneyeceğim. Uzun zamandır pil sorunu yaşıyorum umarım çare olur.
  10. martian

Root attığım için telefonumda twrp var ama yinede az önce bahsettiğiniz twrp kurmak zorundayım herhalde.
  11. martian

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

Anladım, Ben A11 im şuan, dediğiniz roma direkt olarak geçiş yapabilirim dimi, herhangi bir ek programa vs ihtiyaç yok, stock a11 den custom rom a10 a geçiş için?
  12. martian

Sanırım forumda herkesin öve öve bitiremediği Rom bu. Kurmayı düşünüyorum, stock telefonumun 12.5 android 11 romu var. Dediğiniz yükleme işlemini yaparsam brick vb olmaz herhalde? bl. kilidi açık.
  13. martian

Merhaba, yaklaşık 10 senedir Custom rom atıyorum ama Note 8 Pro telefonu aldığımdan beridir bu işlerden uzak kaldım. Boothloader kilidim açık, cihaz rootlu. 1. Sorum Resmi Android 11'den resmi 10'a geçmek istiyorum, forumda bulamadım yardımcı olur musunuz? 2. Soru ise bu konudaki custom...
  14. martian

Rehber Android 11 ile kapanan kaydırma hareketlerini açma

Teşekkürler fakat 3lü navigasyonu tekrar aktif ettiğimde çalışmıyor. Geri döndüremiyorum. Did not found yazıyor.
  15. martian

Oyun Redmi Note 8 Pro 60 fps oluyor mu?

Sorum başlıktaki gibidir. Bizim telefon 60 fps oyun destekliyor mu? ve bu ayar modlu bir şekilde dosya oynamalarla açılılıyor mu?
Üst Alt