Mart kedisi kullanıcısının son içeriği

1. Mart kedisi

Soru 10 PRO alınır mı?

Ben hiç göremedim satışını nerede ne kadar?
  2. Mart kedisi

Soru 10 PRO alınır mı?

a52 yurt dışı satışı var mı değilse fiyatını bence hak etmiyor
  3. Mart kedisi

Soru 10 PRO alınır mı?

Güncellemelerde imei repair işlemi uçuyor mu nasıl oluyor?
  4. Mart kedisi

Soru 10 PRO alınır mı?

Bu seviyelerde bir telefon alacağım. Yurt dışı cihazı olacak kesinlikle. Sizce 10 pro alınır mı? Yoksa onun yerine aynı parayı şu cihazı al başın ağrımaz diyebileceğiniz farklı model var mı?
  5. Mart kedisi

Yardım Custom Rom Sonrası Dokunmatik Sorunu

Olmadı orangefox recovery kullanıyordum ne önerirsiniz? edit: Az önce twrp denedim aynı sorun devam etmekte.
  6. Mart kedisi

Yardım Custom Rom Sonrası Dokunmatik Sorunu

Merhaba, M3 aldığımı çok pişman olduğum acayip sorunlu bir cihaz. Neyse yaptık bir hata çözümü için dedim custom rom yükleyeyim. Muiu ile uğraşmaya değmez. Bugün cihaza linkte ki romu kurdum...
  7. Mart kedisi

Soru Custom Rom Önerisi

Malum çok sorunlu bir cihaz m3. Miui arayüzü çok yavaş corrupt hatasıda almıştım. Neyse cihazı açtım ama dediğim gibi çok yavaş. Sorunsuz rom arıyorum gündelik işleri görsün yeterli ne önerirsiniz?
  8. Mart kedisi

Tavsiye 6000 TL Kamera Performanslı

Yurt dışı Samsung telefon var mı? Onlar bir tık daha pahalı sanki. Birde şarj hızı yavaş baya ama LE2120 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Mart kedisi

Tavsiye 6000 TL Kamera Performanslı

Merhaba, 6000 TL bütçeli yurt dışı kayıt olabilen ve kamera odaklı cihaz bakıyorum. Yazılım ile ilgili bir sorun olmaması da tercih sebebim. Note11 pro var ama sanırım sorunlu cihazmış. Marka hiç konuyla ilgili fark etmez öneriniz var mı?
  10. Mart kedisi

Yardım POCO M3 Güncelleme Sonrası Açılmıyor

Benzer sorunu yaşıyorum m3 poco yurt dışı cihazında. Cihaz rootlu idi şuan açılmıyor sarj takınca tepki vermiyor. Herhangi bir teknik sorun olduğunu düşünmüyorum 2-3 hafta önce rom yüklemiştim ama sanırım bunla alakalı diye düşünüyorum ne yapsam bilemedim.
  11. Mart kedisi

Recovery Poco M3 - Twrp 3.5.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

twrp çalışmıyor orange buldum yükledim fakat bozuk gibi rom yükleme yapılamıyor nasıl sorunlu bir cihaz bu
  12. Mart kedisi

Soru Oneplus 9 pro LE2120 oos12

Bugün güncelleme geldi LE2120 cihazım tam yapıyordum son anda durdurdum. Android 12 güncellemesi. Ne olacak bu cihazlar son model telefonlar güncelleme alamıyor resmen şaka gibi. Baştan bilseydim avrupa modeli alırdım.
  13. Mart kedisi

Alış Oneplus Satan Var Mı?

Oneplus almayı düşünüyorum 9R yada 9RT belki farklı modellerde olabilir. Yurt dışı ve sıfır bakıyorum. Güvenilir satıcı arıyorum İzmir'den elden veya online olabilir var mı tanıdığınız?
  14. Mart kedisi

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Güncel fiyatlar nedir? Birde oneplus gibi farklı markalar mevcut mu ?
  15. Mart kedisi

İnceleme Oneplus 9RT

9RT satışı var mı hiç piyasada ben bulamadım.
Üst Alt