Mart kedisi kullanıcısının son içeriği

1. Mart kedisi

Uygulama [Mi9T/K20] - MIUI 12 Super Wallpaper [AOD] [TWRP]

Teşekkürler kasma olmadan çalışıyor. Sarj kısmında nasıl göreceğiz artık.
  2. Mart kedisi

Soru Nasıl Mi rom reklam engelli kaldırma yapılır?

Ya böyle sil tekrar yükle gibi uğraşmadan sadece bir uygulama için izin veremez miyim? Şu help step uygulaması oda oyun falan da değil yani. O kadar adım atıyoz bağış yapalım dedik de olmadı. MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Mart kedisi

Root vs var hocam. Zaten rom magisk ile yüklü geliyor. MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Mart kedisi

Merhabalar. Mi rom 20.1.21 beta kullanıyorum. Bilenler vardır belki. Bu romda reklamlar kendiliğinden engelli gelir. Hiç bir programda dahil reklamlar gözükmez. Şimdi soruma gelirsek bir uygulamayı kullanabilmek için reklamı açmam gerekiyor bende açılmıyor bu yüzden. Geçici olarak nasıl...
  5. Mart kedisi

Sohbet Mi Watch

Bu cihaz gelir mi Türkiye ye e sim olayı var bizde kullanılamıyor yasal olarak. İllegal şekilde kullanılabilir mi bilgim yok ama bilemiyorum. MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Mart kedisi

Yardım Mi rom açılış sorunu

Tamam hocam. Şuan sizin verdiğiniz twrp ile yükledim 5-6 dk bekledim ve sonunda açıldı çok teşekkürler gerek kalmadı vbmetaya Stoya
  7. Mart kedisi

o nedir hocam hiç kullanmadım ama?
  8. Mart kedisi

Alla alla şuan videodakinin aynısı yaptım fastboot ekranında kaldım. Dediğiniz twrp yi yükleyip tekrar deneyeyim madem. Alla alla az önce videodakinin ayınısı yaptım fastboot ekranında kaldım hocam. Dediğiniz twrpyi kurup öyle deneyeyim o zaman.
  9. Mart kedisi

İzliyorum şuan twrp 3.3.1-11 sürümü hocam.
  10. Mart kedisi

Peki Satıcı yada vendor uda wipelayayım mı ?
  11. Mart kedisi

Hocam halletim fakat gene dünkü yerde takılı kaldım. mi rom indirdim tekrar cihaza attım recoveryden wipe 3 wipe yapıp kurulum yaptım gene mi rom logosunda takılı kalıyor. ne yaptım ne ettim olmadı nasıl çözebilirim? İndirdiğim bağıntı...
  12. Mart kedisi

Hocam twrp ekranına ulaşamıyorum fastboot ekranındayken yüklüyorum ama olmuyor cihaz sürekli fastboot ekranında geliyor.
  13. Mart kedisi

Aynen hocam başta benden şifre istiyorsa sonra nedense istemedi ve böyle oldu. Format data yaptım artık gözümü kararttım ama artık twrp yede ulaşamıyorum fastboot modunda kaldım sadece şaka gibiyim :D elime yüzüme bulaştırdım. Artık bir önemi kalmadı ben temiz bir şekilde mi rom kurmak istiyorum...
  14. Mart kedisi

TWRP ile data back up yapmıştım ama sanırım onu kurtarma şansımız yok mu kaldım öylece. Edit: Şimdi tekrar baktım da twrp de hiçbir dosyalarım gözükmüyor şifreleme sorunu sanırım değişik isimlerde görüyorum yedeğe de ulaşamıyorum format datadan başka çarem kalmadı galiba.
  15. Mart kedisi

Denemediğim rom kalmadı, resimlerim, uygulamalarım, ayarlarım silinmeden bu işi yapmak istiyordum çünkü bu olay çok önemli keşke hiç başlamasaydım lütfen birileri bana yardımcı olsun.
Üst Alt