marstakipanda kullanıcısının son içeriği

1. marstakipanda

Yardım Poco X3 Şarj ve Kamera Sorunu

Miui 11 kullanıyordum. Ayrıca hiçbir yerde Poco X3 için kılıf bulamıyorum...
  2. marstakipanda

Yardım Poco X3 Şarj ve Kamera Sorunu

Ben 3 gün önce note9 pro telefonumu satıp Poco X3 aldım. Cihazdan gayet memnunum fakat birkaç sorun yaşıyorum. İlk olarak cihaz çok şarj yiyor, örnek olarak note 9 proda 30dkda 2 şarj yerken bu 6 şarj yiyor. Cihazda likit soğutma sistemi var fakat eski cihazımla aynı oranda ısınıyor, likit...
  3. marstakipanda

Yardım Ekran Açılmıyor

Redmi note6 pro cihazı kullanıyoeum. (Telefonu kaldırınca ekranı aç özelliği aktif). MIUI11 den sonra telefonu kaldırınca ya da güç tuşuna bastığımda veyaa parmak izi sensörüne dokunarak açmaya çalıştığımda ekran açılmıyor. Ekrana güç gidiyor(elran rwnkleinden anlıyorum) simsiyah kalıyor öyle ve...
  4. marstakipanda

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.1.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Yardım edecek var mı acaba :) Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. marstakipanda

Bu bağlantıyı kullanarak manuel kurulum yaptım ama bir sorunum var: Ekran bazen açılmıyor örneğin güç tuşuna basıyorum ama açılmıyor. Kaldırınca ekranı açma özelliği aktif, telefonu kaldırınca ekran yüne açılmıyor simsiyah. Ama güç tuşuna basılı tutunca ekrana kapat, yeniden başlat menüsü...
  6. marstakipanda

Bende de kasıyor. Bildirim panelini aşağı çekince de aynı sorun var Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. marstakipanda

Ben yaptım bir sorun sıkıntı yok, elinize sağlık Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. marstakipanda

MIUI 11 MIUI 11 güncellenmesinden kurtarın

Hangi cihaz ki Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. marstakipanda

Yardım Güncelleme görünmüyor

Çok garip bir şey oldu henüz kafam almıyor. 2saat önce MIUI11 gğncellemesi geldi dışarda olduğum için güncellemedim. Şimdi ise güncelleme görünmüyor ne yapmalıyım?
  10. marstakipanda

Henüz güncelleme alan var mı Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. marstakipanda

Bu sorunu nasıl aşabilirim? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. marstakipanda

Güncelleyici uygulaması dediğiniz ayarlardaki sistem güncelleme yeri mi Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. marstakipanda

2. Seçeneği nasıl yapabilirim? Bağlantı şu an iniyor 1.73gb peki ya sonra ne yapmalıyım ?
  14. marstakipanda

Çözüldü Redmi Note 6 Pro MIUI11 güncellemesi ne zaman gelecek?

Ben de denedim hatta dün gece 1den beri hindistanda ama herhangi bir şey yok Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. marstakipanda

Çözüldü Redmi Note 6 Pro MIUI11 güncellemesi ne zaman gelecek?

Teşekkür ederim buldum yaptım ama gelmiyor...
Üst Alt