MANUPLE kullanıcısının son içeriği

1. MANUPLE

Yardım Şarj eti telefona girmiyor

Tablete uyumlu olan telefona uyumlu olmayabilir. Yeni tip telefon kullananlardan birinin sarj kablosunu kullanmayı dener misiniz?
  2. MANUPLE

Rehber Reklam Engelleyici DNS Ayarları.!

Öneriler Türktelekom da ise yarıyor. Vodafone de WIFI açıkken işe yarıyor. Hücresel veri açıkken işe yaramıyor, internet Bağlantısı hatası veriyor. Farklı bir çözümü olan var mı?(cihaz rootlu)
  3. MANUPLE

Ana Başlık HyperOS Ota Alacak Cihazlar Hakkında

Kendisiyle barışık insanların hangi yaşta olursa olsun sohbeti güzel olur. Kendisi ile sürekli cebelleşen, kendisi ile her daim kavgalı olan insanlarda hangi yaşta olursa olsun sohbeti yagmurumsu havalar gibidir, kimi zaman eser, kimi zaman gürler. :) 1699720830 O yüzden de Skorpi hocamız...
  4. MANUPLE

Sohbet Türk Telekom kullanan arkadaşlar Upload yükseldimi ?

Netspeet iyi Anlasma sürem bittiği halde devam ediyorum.
  5. MANUPLE

Yardım Direnç Değişimi Ankara

Adrese ugrarsaniz yardımcı olabileceklerini düşünüyorum. En azından bilgi edinebilirsiniz.
  6. MANUPLE

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

com.computer.launcher.pcmode
  7. MANUPLE

Sohbet Babamı kaybettim dualarınızı bekliyorum

Başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin. Makamı cennet olsun.
  8. MANUPLE

Soru E-İmza kullanma

Bağlı olduğunuz bakanlik veya şirketin bu uygulama & yazılımları size temin etmesi gerekmiyor mu?
  9. MANUPLE

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Eger programın sag üst menusunde ki Mi Cloude ile giriş yapabilirsiniz sistem telefonunuzu tanıyor ve kullanabileceğiniz Romlari listeliyor.
  10. MANUPLE

Yardım Poco X3 nfc(surya) Rom Sonrası Fastboota Atıyor.

Kullandığınız yüklü TWRP uyumsuz olabilir. Öncelikle TWRP_3.7.0_12-3_Surya yukleyin. Ardindan da Miui EEA V14.0.4.0 SJGEUXM romunu yukleyin. Son olarak Format Data yapın ve sistemi yeniden baslatin.
  11. MANUPLE

Rom MIUI14 güncelleme tavsiye edermisiniz

Poco X3 NFC de kullanıyorum, önemli bir aksaklığa rastlamadım. MIUI V14.0.1 Hindistan Sable MIUI V 14.0.4 EEA Stable (Bu daha iyi daha stabil gibi) Arkadaşın dediği gibi telefon modeline göre değişiklik gösterebilir.
  12. MANUPLE

Soru TrueCaller Artık Türkiye'de Çalışmıyor.

Öyle bir sistem kurulmuş ki, Siz kullanmazsanız bile sizin telefon kaydinizin bulunduğu bir arkadaşınız o programı yüklemiş ise bilgileriniz otomatik olarak o verilere aktarılıyor.
  13. MANUPLE

Sohbet Tavsiye Ve Fikrinize İhtiyacım Var

Bulabirseniz temiz ve güvendiğiniz bir yerden ikinci el Mi Max 2 almanizi tavsiye ederim
  14. MANUPLE

Uygulama Aslında Tüm Cihazlar İçin Launcher Önerim (Her Cihazımda Severek Kullandığım Nova Launcher)

Win 11 launcher com.real.launcher.wp.ten Denemenizi öneririm
Üst Alt