Mangineer kullanıcısının son içeriği

1. Mangineer

Yardım Full imaj yedek nasıl alırım (TWRP veya alternatif)

Hocam harikasın, teşekkürler. 1700149275 mustafaozkan1414 hocamın tavsiyesini bir deneyecegim. Umarım twrp bizi yaniltmaz :) 1700149312 Yok öyle demeyelim ya. Çok faydalandım ben burdan herkesin emeğine sağlık.
  2. Mangineer

Diğer Son Mi Max 3'cüler kimler?

Hocam mi max 3 telefonumu sattım k60 aldım mecburen. Hafıza ve hızı yetmedi artık. Mi max 4 ü çok beklemiştim ama artık son seri mi max 3 olduğunu öğrenince çok üzüldüm. Yenisi çıkmayacak diye ml çok önceden karar alınmış.
  3. Mangineer

Yardım Full imaj yedek nasıl alırım (TWRP veya alternatif)

Merhabalar, Redmi k60 eurom stable kullanıyorum. TWRP kurulu. Telefonumun her ihtimaline karşı full yedeğini, yani kısaca full imajını almak istiyorum. Şu an telefonumu nasıl kullaniyorsam o şekilde yedeklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Mangineer

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

Efsane Mi Max 3'ten Redmi K60'a geçmiş bulunmaktayım. Rootlu ve EU Stabil ile bir harika!.
  5. Mangineer

Recovery Poco F5 Pro - TWRP Recovery

hocam neden recovery değil de recovery_a yazıyoruz?
  6. Mangineer

Rom Redmi k60 eu 14.0.25.0

Çok teşekkür ederim. Harika telefon ama henüz kullanmaya geçemedim. Mi max 3 den yedek çekmem gerek. Öncelikle twrp kurup eu rom atıp sonra yedeği çekeceğim ama twrp yi henüz kuramadım hata aldım. İşlerimi bitirirsem keyifle kurcalayacam :) Bu arada fiyat sormuştun hocam 12/512 bendeki direnç...
  7. Mangineer

Hocam telefonu değiştirdim k60 a geçtim.
  8. Mangineer

Soru Redmi K60 Google Call yerine Mi Call uygulaması?

Eu rom stabil harika onda var bende onu kuracağım Mi Max 3 ün pabucunu dama attım artık :)
  9. Mangineer

Rom Redmi k60 eu V14.0.26.0.TMNCNXM

Merhaba direnç kayıtlı Poco F5 Pro var bu romu atsam şebeke sorunu çıkarır mı?
  10. Mangineer

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

ben fastboot ekranındayken giriş yaptım mi unlcok programına ama ekranda unlock diye yazı görmedim sadece telefon ve giriş bilgilerim görünüyor. Bu arada daha önce mi max 3 ile açmıştım kilidi. note 12 pro plus a ın da kilidini açmak istiyorum. ne yapmalıyım?
  11. Mangineer

12/256 olması lazım hocam
  12. Mangineer

550$
  13. Mangineer

Hocam değiştirmeyi düşünüyordum ama yüksek fiyat geldi.
  14. Mangineer

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Hocam bana eu rom lazım ya o romu kullanıyordum. O romda şu özellikler benim çok içime yarıyor. - Ekrana çift tıklama ile ekran kilidi - Mi telefon uygulaması olduğu için telefon kaydı yapabiliyor. - Ekran düzeni 7x8 oluyordu sanırım. - Oldukça stabil çalışıyor. - Google Camera kullanıyorum, bu...
  15. Mangineer

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Bende mi max 3 kullanıyordum artık bana hafızası ve hızı yetmediği için bu telefonu almak istedim ama böyle durumlarla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Eurom çok iyi onu kullanmak istiyordum istediğim özellikler vardı o romda ama ücretliymiş. Bu telefon ile ne tavsiye edersiniz? Peki bu...
Üst Alt