manas_ozkan kullanıcısının son içeriği

1. manas_ozkan

Yardım Çift Uygulamalar

Orjinal uygulamayı App Cloner ya Lucy Patcher ile klonlama yapıp sonra çift uygulama ile çoğaltabilirsiniz.
  2. manas_ozkan

Uygulama Dynamic Spot,Apple'ın Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlara Kurma.

Ekran kayıt bildirimi izin penceresinin üzerinde olduğu için böyle bir uyarı vermiş hocam. Ekran kayıt bildirimini yukarı çekip öyle izin ver butonuna tıklayın
  3. manas_ozkan

Yardım Bildirim Gelmeme Sorunu

Iyi günler arkadaşlar. Uzun süredir uygulamalar açıkken altta ekranda "hata2" diye bir uyarı alıyordum. Google play kaynaklı olduğunu düşündüm çünkü Google play açıkken daha sık oluyordu. Bende Google play verilerini temizledim açınca uygulamanin dili yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Sonra bende...
  4. manas_ozkan

Sohbet İnternet Servis Değişikliği

Vodafone ve Turknet e baktım vodafone 16 Mbps veriyordu olduğum yere. Turknet de millenicom gibi 63 Mbps ama Turknet 100 Mbps 140 TL millenicom 105 TL. Şimdilik millenicoma geçtim bakalım yarın bir gün açılır deneyip görelim artık umarım iyi olur :)
  5. manas_ozkan

Cevabınız için teşekkürler hocam. Tam karar verirsem size dönüş yaparım özelden
  6. manas_ozkan

Merhaba arkadaşlar. Herkese hayırlı Ramazanlar. Yaklaşık 8 yıldır Türk Telekom evde internet kullanıyorum. Şu an ki paketim 24 Mbps ve aylık 87 TL. Ama mayısta bitiyor taahhüt süresi. Ve mevcut paketim 129 TL ye çıkıyor. Bende farklı internet sağlayıcılara göz attım. Hız ve fiyat olarak en cazip...
  7. manas_ozkan

Sohbet Batarya Önerisi

Evet onu duymuştum teşekkürler cevabınız için.
  8. manas_ozkan

Sohbet Batarya Önerisi

Arkadaşlar merhaba. 3 buçuk senedir kullandığım Redmi note 5 cihazımın artık bayartya performansı baya düştü ve biraz şişme yaptı sanırım çünkü ekranda biraz açılma oldu. Benim soracağım bu cihazı kullanıp batarya değiştiren arkadaşlar var mı? Varsa önereceği bir marka batarya var mıdır? Yada...
  9. manas_ozkan

Çekiliş MEASY E8DVR Full HD 1080P MKV Film Oynatıcı

Çekilişe katılıyorum. Teşekkürler güzel bir düşünce :)
  10. manas_ozkan

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Şampiyon Beşiktaş'ımı gönülden tebrik ediyorum bize bu sevinci bu gururu yaşattığı için. muscle~~<3
  11. manas_ozkan

Yardım Uygulama içindeki zil sesini bulma

Apk editor uygulaması ile yapabilirsiniz hocam
  12. manas_ozkan

Çekiliş Mi Stick TV - Forum Üyeleri için Çekiliş

Herkese bol şanslar deyip katılayım bende :)
  13. manas_ozkan

Çekiliş Zeblaze VIBE 6 SPORT SMARTWATCH Forum Üyelerine Çekiliş

Güzel bir düşünce hocam teşekkürler. Katılıyorum
  14. manas_ozkan

Yardım Önceki Uygulamaya Dön Ayarı

Hocam sizde paylaştığınız videoda en altta uygulamalar arası geçişin nasıl olacağı gösteriliyor. yeni tam ekran göstergesi (alttaki çubuk) o işlevi de görüyor görüyor yani.
Üst Alt