Mammedoffs kullanıcısının son içeriği

1. Mammedoffs

Yardım Redmi Note 8T Restart Sorunu

Telefon düzelirse dikkatli olacağım hocam facepalm~~
  2. Mammedoffs

Keşke yapmasaydım, telefonun arkasını söktüm edl moda almak için, cihaz bildiğin elimde kaldı.. 1596819843 Karantinadan dolayıda telefoncu falan bulmak zor keşke elimden birşey gelse
  3. Mammedoffs

BL kilidinin açık olmasıda birşey değiştirmez diyorsunuz yani hocam
  4. Mammedoffs

Azerbaycanda yaşıyorum hocam, EDL moda alıp MiFlash üzerinden rom atmak mümkün değil mi ?
  5. Mammedoffs

Zenex hocam lütfen yardım edin bana, elimde yedek cihazda yok telefonsuz kaldım resmen
  6. Mammedoffs

İyi Günler arkadaşlar, Cihazım Note 8T aklımca Note 8 beta romunu portlayıp cihaza flaşlayacaktım.. Romu düzenledim ve Twrp üzerinden telefona flaşladım buraya kadar hiç bir sorun çıkmadı, sorunsuz flaşlandı yalnız twrp ekranında reboot dediğimde telefon kapandı ve şuan şarja taktığımda kendi...
  7. Mammedoffs

Sohbet Önerdiğiniz modlu Instagram var mı?

Ben bu instagramı kullanıyorum ama eski sürüm olduğu için filtreler falan çalışmaz diye düşünüyorum, benim ihtiyacım olan videoları ileri geri sarmak, profil fotosunu yakınlaştırmak ve indirmek, hikaye ve paylaşımları indirmek olduğu için Filtrelere pek önem vermiyorum.. İsterseniz...
  8. Mammedoffs

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

MiuiPro 9.7.18 Whyred (Redmi Note 5 Pro) Dikkat : MiuiPro geliştiricilerinin kendilerini İllegal kullanıcılardan korumak için güvenlik önlemleri almış görünüyorlar o yüzden romda ekstra özellikler kendi kendine sıfırlanıyor.. Google Driver Link : miuipro_v9.0_whyred_9.7.18.zip Mega Link : MEGA
  9. Mammedoffs

Hocam üzerinden biraz zaman geçtikten sonra yine aynı hatalar belirmeye başlıyor..
  10. Mammedoffs

MiuiPro 9.7.11 Whyred Redmi Note 5 Pro
  11. Mammedoffs

Henüz karşılaşmadım hocam
  12. Mammedoffs

Redmi Note 5 (Whyred) MiuiPro 9.7.4 miuipro_v9.0_whyred_9.7.4.zip
  13. Mammedoffs

Haber Miui 11 ne zaman gelecek

Eylül ve ya Ekim ayında geleceğine dair söylentiler var, tabiki adı üstündə söylenti.. Kesin olarak ne zaman geleceği ise belli değil..
  14. Mammedoffs

Hocam çok teşekkür ederim Google Konum Doğruluğu'nu aktif etdikten sonra düzeldi..
  15. Mammedoffs

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Maalesef gelemesek de kalbimiz hep sizlerle, Azerbaycandan kucak dolusu selamlar olsun kardeşlerime.. ❤️
Üst Alt