mamimusti kullanıcısının son içeriği

1. mamimusti

Soru Mi 8 SE ' den sonra ...

Hala Mi 8 Se kullanıyorum... Herkes bu ne marka abi diye soruyor... Apple zannediyorlar çoğunlukla... Ben de değiştirmeyi düşünüyorum ama geri vazgeçiyorum... 1657815452 Samsung Galaxy S21 var. Çok şık ve küçük bir telefon...
  2. mamimusti

Rom MiuiCC v12.5 21.12.8 A11 port rom

Hocam indiriyorum. Denediniz mi? Ben deneyeceğim
  3. mamimusti

Soru Ses tuşu

Aynı sorun bende ve iki Xiaomi modelinde de mevcut. Bu kesinlikle tesadüf olamaz. Xiaomi telefonlara internet üzerinden veri gönderip sistemde değişiklik yapmış olabilir. Bizim farketmemiz mümkün değil. Telefonu adamlar üretti ve uzaktan yazılama müdahale edebiliyorlar üstelik bizim iznimiz bile...
  4. mamimusti

Çözüldü Güvenlik uygulaması çöküyor

Gerçek ali babacan mısın? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mamimusti

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Stable V11.0.6.0

Eu romu dün yükledim. Asır şarj tüketimi var. En iyisi yine global stable. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mamimusti

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Stable V11.0.6.0

Değişiklikler neler?
  7. mamimusti

Rom Redmi Note 6 PRO EU 11.0.5.0

Değişen bir şey yok, sadece sürüm farklı o kadar.
  8. mamimusti

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Ayarlar/Kilit Ekranı/ Cep Modu'nu kapatın. bir daha bu uyarıyı almazsınız... Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mamimusti

Ben de tekrar kurdum, hava durumu uygulamasını devre dışı bıraktım. Başka uygulama indirdim Google play'den. Eu romlar her zaman akıcı ve sadedir... Güzel... Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mamimusti

Ben denedim, hava durumu uygulaması çalışmıyor diye geri kaldırdım. Detaylı incelemedim.
  11. mamimusti

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Evet yeni sürümde izin olayı çıktı. Sürekli hataların düzeltilmesini istiyoruz ama ne yazık ki yeni hatalar ile başımızı ağrıtıyor xiaomi.
  12. mamimusti

Yardım Ekran Tamiri

okuma modu açık olunca fazla belli olmuyor. Bir de ekran parlaklığını mümkün olduğunca otomatik olarak kullanın.
  13. mamimusti

Yardım Ekran Tamiri

Aynen. en iyisi yeni cihaz olarak görünüyor. Teşekkürler tavsiyeler için.
  14. mamimusti

Yardım Ekran Tamiri

Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda Ghost Screen mevcut. Aşırı rahatsız edici bir hal almaya başladı. Ekran tamiratı yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Garantisi yok. Sizce değiştireyim mi?
  15. mamimusti

MIUI 11 Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V11.0.2.0 PEKMIXM İndirme Bağlantıları

11.0.1.0 sürümü ile 10.3.6.0 sürümüne gelen ota romlar farklıdır. Normal bir durum. sadece boyutları farklı.
Üst Alt