malic kullanıcısının son içeriği

1. malic

Mod Karanlık mod

MIUI 11 versiyon redmie note 4 telefonlarda karanlık mode uygulaması görünmüyor uygulama yapan kullananlar varmı varsa nasıl aktif ederim Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. malic

Uygulama MIUI Alpha Launcher Güncellemesi V4.21.0.2425-10261728

Hocam ben APK yükledim ama çalışmadı ana ekran son kullananlar da görünmüyor Telefon redmi note 4 global versiyon android 7.0 Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. malic

Yardım MIUI 12 launcher kurulumu

Merhabalar redmi note 4 global versiyon telefonuma MIUI 12 launcher kurmak istiyorum kuran ve kullanan varsa yardımcı olabilir mi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. malic

Yardım Mi12 launcer apk hk

İndirdiğim mi12 launcer redmi note 4 de çalışmadı indirip kuran çalıştıran varmı acaba varsa yardımcı olabilir misiniz önereceğiniz APK de olabilir Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. malic

Yardım Redmi note 4 MIUI 12 güncellemesi

Arkadaşlar redmi note 4 EU ROM Geliştirici den MIUI 12 yüklemesi yapan oldumu olduysa çalışıyormu nasıl yükleme yapılacağı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. malic

Tema MIUI 12 tema arıyorum

Arkadaşlar telefonum redmi note 4 buna uygun MIUI 12 tema öneren varmıdır Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. malic

Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Hocam bulamadım yardımcı olur musunuz Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. malic

Yardım Android sürümü hakkında

Hocam teşekkür ederim ben Android sürümü sormuştum özür dilerim yanlış mı anladım acaba Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. malic

Yardım Android sürümü hakkında

Redmi Note 4 64gb global versiyon telefonum da android 7 var bir üst sürümlere yükseltilebilir mı olursa hangi sürümü olur nasıl yüklerim yardımcı olabilecek Arkadaşlar varmıdır Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. malic

Mod Her Zaman Açık Ekran (Always On Display) Türkiye Mod / Ottoman

Hocam Redmi Note 4 global versiyonda çalışır mı bir sıkıntı yaratır mı Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. malic

Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Hocam benim Redmi Note 4 global 64gb telefonum Android 7 nasıl yükselir yükselten varmı Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. malic

Soru MIUI 11 güncellemesi

Redmi Note 4 telefonlarda MIUI 11 güncellemesi gelecek mi bilgisi olan varmı Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. malic

Tema tavsiye

Değerli Forum kullanıcılar onerebileceginiz ios tema veya çok daha iyi olabilecek tema önerisi olan varmıdır Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. malic

Yardım Orjinal MIUI Tema

Teşekkürler Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. malic

Yardım Orjinal MIUI Tema

Merhaba arkadaşlar benim telefonum Redmi Note 4 64GB Global versiyon Orjinal MIUI Tema ya nasıl geçerim Yardımcı olursanız sevinirim Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt