MalamadreX kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Yazı kalınlık ve incelik

Arkadaşlar format sonrası kurulum esnasında kalın yazı tipi seçmişim . Nereye baksam bulamadım bunu ince yazı tipine nasıl değiştirebilirim? Yazı fontundan bahsetmiyorum. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Soru Yazılım değişikliği sorunu

O sprunu çözdüm adb ile hala açamadım her seferinde aynı hatayı alıyorum maalsef 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

İşlemi yaptım cmd ekranı çalıştı sonra açılışta dm verity corrupted uyarısı aldım açılıştı . Mi 11t de denediniz mi bende mi sprun acaba [emoji28] 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

YouTube da buldum o dediğinizi ama bir türlü işlem başarılı olmadı. Aynı programda in bahsediyorsak 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Bu telefonumda daha önce girişmemiştim açıkçası bilmiyorum. Bulaşıcı olduğunu düşünüyorum bu rom işlerinin o yüzden bırakmıştım mtk ile [emoji28] 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Maalsef o da çözüm olmadı devamlı hata verdi. Xiaomi tool Pro ile yaptım o da hata verdi. Mi flash zaten bl kapalı olmuyor. Hiç bir çözüm olmadı. Bl kilidi açıyım dedim 170 saat süre bekle diyor [emoji28] 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Arkadaşlar merhaba, Global 14.02 yüklü yd cihazım var. Bu sürüme geçtiğim günden bu yana internet çekim sorunu yaşıyorum. Kullandığınız en kararlı rom hangisi? Bl kilidi kapalı bi önceki sürüme nasıl geçebilirim. Sürüm değiştirmek istemiyorum 14.01 geçsem belki sorunum düzelir diye düşünüyorum...
  8. M

Yardım Xiaomi 11T imei atılıyor mu?

Arkadaşlar direnç artırmaya gerek var mı sizce riskli değil mi ? Adıyaman'dayım şu anda 250 liraya yapıyoruz bugün biri. Ankarada 600-700 bandında. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Yardım Xiaomi 11T imei atılıyor mu?

Bayram abi ne kadara yapıyor bu işi? 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

Yorumlarda miui 14 çok kötü olduğundan bahsediliyor. Dün ota güncelleme geldi. Ve telefondaki bütün kasma sorunları ortadan kalktı şimdilik çok memnunum . 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Yardım Mi 11t Twitter giriş sorunu

Hepsi birer çözüm ama neden bunlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz ? Bu adamlar yazılım konusunu ne zaman çözecek acaba ! 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Yardım Xiaomi Mi6 Bluetooth Sorunu

Yok gayet stabil çalışıyor . Ama yazılımsal olarak yine tatmin etmedi maalesef. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Yardım Xiaomi Mi6 Bluetooth Sorunu

Bu konuya ilk mesajı şubat 2020 de yazmışım. Bu süre zarfında yani son iki hafta öncesine kadar denemediğim rom kalmadı. Gitmediğim tamirci kalmadı. Sadece belli başlı aosp romlarda media sesi alabildim telefon görüşmesi yine yok . Araştırmadığım bakmadığım yer kalmadı . Xiaomi yetkili servis...
  14. M

Soru Rom sonrası NFC ve bluetooth sorunu

Persist ne yüklemeliyim? Şu anda pixel rom var dediğim gibi pes ettim de onu hiç denemedim .
  15. M

Soru Rom sonrası NFC ve bluetooth sorunu

Arkadaşlar merhaba, Uzun süredir eu son sürüm kullanıyordum . Yaklaşık 1 yıldır da çözemediğim bluetooth sorunu vardı konusunu da açmıştım ve çözüm bulamamıştık. Geçen gün yeni bişiler denemek için rr yükledim . Fena değil gibi derken nfc butonu silik haldeydi ve aktif etmeye çalıştığımda bazı...
Üst Alt