Maksim Gorki kullanıcısının son içeriği

1. Maksim Gorki

Soru Mi 10T Pro Orijinal Batarya

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, Xiaomi servisine gittim ve 800 lira fiyat verdiler. Bu işin ana yerinin Söğütlüçeşme Genpa servisi olduğunu söylediler. Bilginiz olsun.
  2. Maksim Gorki

Pardon hocam, yanlış ifade etmişim. EU rom atmıştım. 1695021198 Mi 10T Pro için bir sayfa ile konuştum, şöyle bir cevap verdi: “Tabi tabi. Yazdım size tekrar yazayım. Ürünlerimiz servislerde kullanılan ürünlerdir. Hızlı şarj desteği vardır. Batarya grubu 4 ay garanti kapsamındadır. Merhaba...
  3. Maksim Gorki

Anladım hocam, teşekkür ederim cevabınız için. 1694715551 Hocam, önceki telefona stock rom atmıştım ama bu işlerle hiç uğraşmak istemiyorum artık.
  4. Maksim Gorki

Belli ki benim mi store ile görüşmem lazım. Çok teşekkür ederim tekrardan. 1694582463 Benim anlamadığım, neden orijinal batarya bulmak bu kadar zor?
  5. Maksim Gorki

Soru Mı 10T Pro orjinal batarya nereden alınır?

Hiçbir ROM kurmadım, orijinal ROM var. Bu ürünün orijinal olanını nereden bulabiliriz? Garantili ürün değil, servis yardımcı olur mu sizce?
  6. Maksim Gorki

Garantili ürün değil, servis yardımcı olur mu sizce? Teşekkür ederim bu arada hocam. 1694503642 Bana orijinal lazım, hızlı şarj özelliği kaybolmadan kullanmak istiyorum hocam.
  7. Maksim Gorki

Soru Mı 10T Pro orjinal batarya nereden alınır?

Konuyu hortlatmış olacağım ama Mi 10T Pro orijinal batarya bulabilen var mı, ne yapmam gerekiyor?
  8. Maksim Gorki

Merhaba arkadaşlar. Mi 10T Pro cihazım var, 2 yıldır kullanıyorum ama batarya performansı epey zayıfladı. Önceki telefonum da zoom uygulamasını 1 sene kullanınca mahvolmuştu, bu da öyle oldu. Orijinal Mi 10T Pro bataryası bulabilir miyim bilmiyorum, internete baktım ama emin olamadım. Yardımcı...
  9. Maksim Gorki

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba hocam. Mi 10T Pro cihazım var, 2 yıldır kullanıyorum ama batarya performansı epey zayıfladı. Önceki telefonum da zoom uygulamasını 1 sene kullanınca mahvolmuştu, bu da öyle oldu. Orijinal Mi 10T Pro bataryası bulabilir miyim bilmiyorum, internete baktım ama emin olamadım. Yardımcı...
  10. Maksim Gorki

Yardım Kurtarma Telefonu Değiştirme Sorunu

Oldu, teşekkür ederim.
  11. Maksim Gorki

Teşekkür ederim hocam, bugün deneyeceğim.
  12. Maksim Gorki

Cep telefonu aracılığıyla denedim hocam, bilgisayar üzerinde nasıl oluyor? 1670560460 Teşekkür ederim, bugün deneyeceğim.
  13. Maksim Gorki

Merhaba, herkese iyi akşamlar dilerim. Arkadaşlar, ayarlarda mi hesabı kısmında hesap güvenliği için kurtarma telefonu eklemiştim yıllar önce ama o eklediğim numaraya ait hat (annemin) değişti, başka bir numara aldı. Telefonda kayıtlı olan kurtarma numarasını değiştirmek istediğimde hata...
  14. Maksim Gorki

Haber TBMM'ye sunulan teklife göre 1 yıl kullanılmayan telefonların imeisi silinecek

https://shiftdelete.net/imei-klonlama-kanun-teklifi Öyle demiyor hocam, kapanacağındam bahsetmiş varolan cihazlar.
Üst Alt