makrofaj33 kullanıcısının son içeriği

1. makrofaj33

Yardım EU Rom 12.2.4 titreşim problemi

Hayır o değişmiş maalesef
  2. makrofaj33

Hocam kılıftan değil romdan önce de bu kılıfı kullanıyordum. (Çıkarıp da denedim ayrıca)
  3. makrofaj33

Arkadaşlar, selamlar. IMEI atan kişi 12.2.4 EU rom kurdu telefona. Bu romu sessizde kullanırken titreşimi hiç hissedilmiyor. Rom değiştirmeden çözümü var mı acaba? Örnek video yüklüyorum.
  4. makrofaj33

Soru BL unlock sonrasi yapilmasi gerekenler?

Arkadaslar selamlar. Uzun ugraslar sonucu BL kilidini acabildim. Rica etsem bundan sonra uygulamam gereken adimlari yazarmisiniz veya rehber linki atarmisiniz. IMEI atilacak, twrp vs hicbiri mevcut degil.
  5. makrofaj33

Rehber Poco F2 Pro / K30 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Arkadaslar Kasim'dan beri ugrasiyorum. Ilk once normal mi unlock ile denedim uzun sure verdi ardindan miunlocktoolv2 ile denedim 3 kere falan her seferinde 17 gun verdi (Bugun tekrar 17 gun verdi) Normal mi unlock ile baktim 888 saat diyor. Sizce ugrasmayip bekleyeyim mi 37 gun? Cok sinir bozucu...
  6. makrofaj33

Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

Hocam google depolama olayini cozemedim. Yardimci olur musunuz?
  7. makrofaj33

Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

Hocam MI yazisi geliyor sonra TWRP`ye atiyor. Ne yapmam lazim? 1599760715 Halletim.
  8. makrofaj33

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Baktim bir iki sayfa ama işime yarayacak bir şey bulamadım
  9. makrofaj33

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Arkadaşlar Mİ6 eu rom beta kullanıyorum, dön güncellemeden sonra ses problemi yaşıyorum çok kısık ses geliyor aramalarda. Yaşayan veya çözümü bilen var mı?
  10. makrofaj33

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Arkadaşlar selam, eu roma geçtikten sonra asiri bir şekilde wifi kopması yaşıyorum. Özellikle görüntülü arama yaparken çok can sıkıcı oluyor. Bazen 5dk boyunca 10 saniyede bir kesiliyor, bazen saatlerce hiç kesilmiyor, bazen de 10dkya bir 1-2 kere kesiliyor kafasına göre. Ama en çok WhatsApp...
  11. makrofaj33

Yardım Sürekli tekrarlayan bildirim

Arkadaşlar ekran görüntüsündeki bildirim 15 dakikaya bir çıkıyor. Nasıl kapatacağım?
  12. makrofaj33

Çözüldü Telefonumu Nasıl Güncellerim

Arkadaşlar geçen sene telefona twrp falan attım youtube vanced yükledim, gcam yükledim falan. Ondan beridir hiç güncelleme yapmadım manuel yapıldığı için. Artık yapmaya karar verdim. Bana bir rehber linki atarmısınız rica etsem Android de 8.0.0 Cihazım MI 6 Bu arada magisk silmistim gecenlerde...
  13. makrofaj33

Yardım Yanlışlıkla Magiks sildim

Apkyı sildim 1569254364 Hocam buradan neyi seçmem gerek?
  14. makrofaj33

Yardım Yanlışlıkla Magiks sildim

Arkadaşlar yanlışlıkla Magisk programını sildim, yeniden nasıl kurarım?
  15. makrofaj33

Yardım Twrpli telefonuma güncelleme

Güncelleyiciden bir şeyler indi de, ne dosyanın adını ne yerini biliyorum. Nasıl bulabilirim?
Üst Alt