maho5734 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Xiaomi mi6 Batarya Süreleri

tabiki olabilr. mbil veri kapatılsada telefon hala kapsama alanında kalıyor ve aramaya açık oluyor. o andada baz istasyonunun doluluk oranına göre bile diğer istasyonlara yönlendiriliiyor. bu gibi şeyler de şarjı etkiliyor haliyle. onun için telefon batarya karşılaştırmalarını ben olsam içine...
  2. M

Soru Xiaomi mi6 Batarya Süreleri

kardeşim birde şöyle denermisin? eğer 4.5g seçeneği açıksa onu kapatıp yani 3g(yanlızca WCDMA\EDGE 2g ve 3g ) ye geçip birde öyle denermisin. sen ve senin gibi gece şarjı çok giden arkadaşlar için söylüyorum. çünkü 4.5 ge heryerde çok düzgün çekmeyebilir veya sürekli baz istasyonları arasında...
  3. M

Yardım Mi5 Prime vs Mi5S

bi ihtimal. eğer mi6s veya mi mix2 gibi çok heyecan uyandıracak yeni telefon duyurulduğunda millet onlardan birini almak için beklerlerse ozaman biraz biraz ucuzlamaya başlar bence ama en az 2-3 ayı daha var bence :(
  4. M

Yardım Mi5 Prime vs Mi5S

Bence bi bekle miui 9 sürümünü eğer sorunlar düzelilmişse hiç düşünme. bende öyle yapçam galiba. mi6 nın ucuzlayacağı yok. 2000 tl çok benim için şuan. ve çıkış fiyatı 360$ olan telefon için halen 2000tl nin fazla olduğunu düşünüyorum 3.5lik kura rağmen. ama tel çok güzel ona laf yok :D
  5. M

Hb mi6'yı 2.100 ₺'den satıyor! Xiaomi'ye yazık oluyor

kardeşim ön sipariş bedeli 1999tl olduğunda öyle bir sipariş olduki adamlar kafalarıı taşa vurdular keşke daha pahalıya ön siparişe çıkarsaydık diye. yoksa nekadar vergi fazla olsada telefonun ücreti 2500e gelmemesi lazım. ve adamlar normal fiyatını 2499tlye çıkardılar 64 gb için. yani talep...
Üst Alt