MahmutDB kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Üstadım Note 4 snapdragon için gelecek mi biz de çok istiyoruz lütfenn Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Redmi note 4 için gelecek mi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Gelen arama zil sesi

Arkadaşlar merhaba. Telefonda gelen arama olduğunda zil sesi çalmıyor. Flaş yanıp sönüyor ama ses yok. Zil sesini değiştirmek istediğimde oradaki sesleri de çalıyor. Konu hakkında bilgi olan lütfen yardım etsin Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Yardım Redmi note 4 flash ışığı rengi

Merhaba flaşı sarı renk yapabiliyor muyuz acaba. Bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

4.5 g problemi

Arkadaşlar merhaba. Cihazım note 4 sd625 4gb ram model. Global rom var fakat şimdiye kadar hiç 4.5 g göremedim. Hep 4g de. Hattım turkcell. Bu normal mi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

İpucu Redmi Note 4 Modelleri Arasındaki Farklar

Yazdıklarınıza göre benim cihaz 4x ama global romlu geldi ve 4g de calışıyor. Kafa iyice karıştı bi bilgi karmaşası var burada Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Redmi note4

Ben de aldım 2 hafta oldu. Baştan söyleyeyim kesinlikle pişman olmazsınız. Ama tavsiyem 4gb ramli ve snapdragon işlemcili olanı alın. Sarj konusunda mediatek e göre daha iyi. Performans konusunda daha verimli. Ve en önemlisi de global rom lu olsun. Yoksa 4g 4.5 g kullanamazsınız. Redmi Note 4...
Üst Alt