mahmutbirol kullanıcısının son içeriği

1. mahmutbirol

Yardım kamera barkod okumuyor

Kamerada odak problemi olabilir mi ? Benim cihazda kameranın içi tozluydu garantiye yolladım temizlediler kapağı ama bu sefer odak problemi oldu tekrar yolladım yeni cihaz verdiydiler. Acaba sizdede odaklamıyor olabilir mi ? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mahmutbirol

Yardım Tarayıcı uygulamasının media player'ı

Dediğini denediydim zaten ama yine bi süre sonra sürüm eskisi gibi kalıyor ancak yine video player değişiyor. Güncelleme yapmama tağmen MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mahmutbirol

Şöyle bir durum var mesela tarayıcınjn ayarlardan güncellemelerini kaldır diyorsun daha sonra otomatik güncellemeyi kapatıyorsun dediğim olay düzeliyor ancak bir zaman sonrs tekrar yeni haline dönüyor tüm ayarlar gidiyor. (Ekran görüntüsü güncelleme kaldırdırıldıktan sonra çekildi) MI 8 Lite...
  4. mahmutbirol

Arkadaşlar önceden Telefonun kendi tarayıcısı ile video açınca ileri geri sarma gibi parmak hareketleri oluyordu , ekran parlaklığı yükseltip alçaltma ses açıp kısma gibi patmak hareketleri mevcuttu ancak tarayıcıya gelen güncellemeler sonrası tarayıcının video player ı artık gözükmüyor. (Uc...
  5. mahmutbirol

Yardım Mİ 8 LİTE ESKİ SÜRÜMÜNE NASIL DÖNERİM

Konh hakkında bilgisi olan yazabilirmi bende eski sürüme dönebilirim android 9 ile bir takım kasmalar göze çarpıyor MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mahmutbirol

Yardım Mobil veri

Bende dikkat ettim mi8 lite kullanıyotum mobil veriyi aktif hale getiriyorum bağlanmıyor kapatıp tekrar aktfi edyorum düzeliyor MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mahmutbirol

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim. Instagrsmı kaldırıp yüklüyorum bu sorun cıkıyor MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt