mahmutaby kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım redmi note 9 pro flash ebl error

Hocam imkan olsa ben de TWRP'den şaşmıyorum zaten. Ancak EU romdan globale dönerken fastboot yoluyla dönmemiz gerekiyormuş yoksa ben de TWRP kullanma taraftarıyım.
  2. M

Yok hocam ben de yıllardır onlarca custom rom yükledim bu işe aşina birisiyim. Clean all tikliydi evet birkaç kez kontrol ettim. Yanlış rom yüklemediğime eminim Monalte hocamın verdiği bağlantıdan indirdim romu. Teoride bir sorun çıkmaması gerekli ancak ben de anlayamadım.
  3. M

Keşke hocam. Ben buradaki bir rehberden yola çıkarak yapmıştım ama böyle bir sorun ortaya çıktı. Daha önce de mi flash tool ile eu romdan globale dönmüştüm ancak böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Xiaomi aldığıma pişman oldum resmen. Telefon şu an sıfır tepki veriyor. :(
  4. M

Zenex hocam biraz önce ben de aynı şekilde eu romdan globale dönmeye çalışırken aynı hata ile karşılaştım ve benim de cihaz açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz acaba?
  5. M

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. İlk indirdiğimde 600 küsür MB idi yükle deyinde twrp geldi ve hiçbir şey olmadı. Tekrar güncelleme yerine geldğimde is 2.3 GB oldu güncelleme. Bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  6. M

Yardım Eu romdan globale geri dönme

Hocam sizin rehber yardımıyla kurdum zaten. Ben de anlamadım açıkçası bir sıkıntı olduğu belli fakat çözmeye uğraşmak istemedim. Ayriyeten xiaominin kendi arama mesaj uygulamaları yerine google uygulamaları kullanmayı tercih ediyorum.
  7. M

Evet ya kasmalar oluyor telefonun performansı ciddi anlamda düştü.
  8. M

Tamamdır fastboot ile flashlayacağım teşekkürler.
  9. M

Joyeuse cihaza sahibim dün eu rom kurdum twrp ile geri globale dönmek istiyorum. Romu indirip direkt twrpden flashlasam bir sıkıntı olur mu?
  10. M

Soru Note 9 pro %100 şarj olmuyor

Anladım çok teşekkürler.
  11. M

Nasıl yapabilirim acaba?
  12. M

Yurtdışı global redmi note 9 pro kullanıyorum. Şarjla alakalı bir sıkıntım yok gayet hızlı doluyor fakat bir sorum olacak. Telefonu şarja takıp bıraktığımda %100 olmadan akımı kesiyor. Örneğin biraz önce 87'de kesti daha önce 80 85 gibi kestiği de oluyordu. Bu durum normal mi? Ve cihaz akımı...
Üst Alt