mahlukatx kullanıcısının son içeriği

1. mahlukatx

Yardım Rom lu telefona Hard Reset nasıl atarım

Merhabalar Telefonuma eu rom yükledim twrp ile,mobil üzerinden oynadığım bir oyun yüzünden ip ban yedim , tek çözümü hard reset telefona daha demin yapmaya calistim ama twrp menüsüne atıyor Nasil yapabilirim?
  2. mahlukatx

Yardım Lütfen rom üzerine

Pc var 1582990208 Hocam bir mesaj atin be yardimci olun
  3. mahlukatx

Yardım Lütfen rom üzerine

Merhaba arkadaşlar rom üzerinde pek bilgim yok Sadace 1 sene önce bu romu güç bela yuklemiştim pc üzerinden twrp ile. https://i.hizliresim.com/NG9VkP.jpg Sizden ricam bana şuan güzel bir rom tavsiye etmeniz :) twrp ile kurucam bir de bir sorum olucak. Pc bağlanmadan telefon üzerinden yeni rom...
  4. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

CraweL emeği geçen adam 5 saatir benimle ilgileniyor admin bile bu kadar ılgılenmedı adamsın cravel <3 <3 <3
  5. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

teşekkürler hocam sızın sayenizde : )
  6. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

tamammdır indiriyorum
  7. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

1566132669 platina_global_images_9.6.27_20190627.0000.00_9.0_global_ceb4046e05 Rom bu 1566132691 xiaomi.eu_multi_MI8LITE_9.8.15_v10-9 Bu rom da var
  8. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

Yok Tık yok eror veriyor
  9. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

Mi8Lite için link verebılır mısın :)
  10. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

hocam goruyor
  11. mahlukatx

Yardım Instagram hikaye sorunu

Var bende de eu stabil rom a geçtikten sonra oldu 53 ile başlayan surumu ındır duzelir
  12. mahlukatx

Çözüldü Twrp Gelmiyor

ayrıyetten telefonu pc bağlayınca bağlandığı gozukuyor fast boot almak ıcın basılan tuşlara basınca ama ekran yıne sıyah.....
  13. mahlukatx

Yardım Twrp açılmıyor

Telefona room yükleyecektim telefonu yenıden başlat dedim sonra uygun olan romu attım telefonun ıcıne pc üzerinden sonra telefon otomatık olarak acılıp kapanıyor twrp menusu gelmıyor logo falan hıc bırsey gelmıyor boş siyah ekran.- Ses kısma power tuşlarını falan denedım bır yardımcı olur musunuz
Üst Alt