Mahircevik kullanıcısının son içeriği

1. Mahircevik

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

İlk sürümden beri aynı sorun var. on numara rom yapıyorlar ama şu galeriden atma işini bir türlü çözemediler .
  2. Mahircevik

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

Bildirim sorunu devam ediyor mu hocam ?
  3. Mahircevik

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

Arkadaşlar bu rom lar çok yavaş iniyor. Telefona daha inmesi için ne yapmam lazım.
  4. Mahircevik

Arkadaşlar merhaba. Son sürümde bildirim sorunu çözüldü mü ?
  5. Mahircevik

Bildirim sorunu devam ediyor mu arkadaşlar?
  6. Mahircevik

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Xiaomi.eu Multilang MIUI ROMs /xiaomi.eu/HyperOS-WEEKLY-RELEASES/OS1.0.23.11.19.DEV/xiaomi.eu_multi_FUXI_OS1.0.23.11.19.DEV_os1-14.zip yeni sürüm çıkmış sanırım?
  7. Mahircevik

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Neyse hocam linki buldum çözüldü.
  8. Mahircevik

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Arkadaşlar bu hangi site biri atabilir mi ?
  9. Mahircevik

Yardım WhatsApp yükleme

Bende de aynı telefon aynı rom var herhangi bir problem gitmedim hocam. Sadece arada galeriden atıyor.
  10. Mahircevik

İnşallah yeni güncelleme ile bu sorunlar çözülür. Yeni sürüm ne zaman gelir bilginiz var mı ?
  11. Mahircevik

Merhaba arkadaşlar. Dün temiz kurulum yaptım galeride vs bi sorun yoktu. Şimdi galeriden atıyor hata veriyor. Çözümü var mı ?
  12. Mahircevik

Rom baya seri olmuş . Bi kaç eksik dışında baya iyi . Yapanın eline sağlık olsun 🙂
  13. Mahircevik

Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

1700895736 Bakalım bende deneyeceğim bugün
Üst Alt