Mahir02 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 11 ultra Cpu sıcaklık

Yeniden başlatmada yüksek açılış olduğu için sanırım iki dk vs 38-40a düşüyor 1707327943 Yani açılışta hemen bakıyorum 60 derecede başlıyor iki üç dk da 38-44 vs düşüyor tam açılınca
  2. M

Yardım Mi 11 ultra Cpu sıcaklık

Arkadaşlar mi 11 ultra aldığım bu sıcaklık değerleri normal mi? Oyun bile oynamıyorum sıcaklık değeri 60-70 arası
  3. M

Yardım Ekran görüntüsü gitti yardım

Sorun çözüldü mü?
  4. M

Yardım Mi 11 Ultra Anakart arızası mı?

Bu cihazlarda anakart vs arızası olduğu söyleniyor kötü lehimleme durum pek iç açıcı değil
  5. M

Yardım Mi 11 ultra ısınma ve donanım

Arkadaşlar sizce bu değerler normal mi? Karşılaştırma yapabilr misiniz?
  6. M

Rom Mi 11 ultra HyperOs rom

Peki fastboot ile gider mi imei sonuçta onda da otomatik sıfırlama var diye biliyorum?
  7. M

Yardım Mi 11 ultra Kapanıyor

Mi 11 ultra cihazim anı kapandı ikinci kez pil bitince ancak tepki verdi biraz şarj edip açmaya çalışınca mi logosu gelip sonra ortada beyaz çizgi vs çıkıyor sonrasında anı yeşil ekran verip kapanıyor daha da tepki vermiyor TEKNIK SERVİSE verdim kısa devre vs deyip açmıştı girdiğim gbi uygulama...
  8. M

Yardım mi11 ultra telefon açılmıyor

Çözüldü mü? sorunu neydi. Bende de şuan aynı durum mevcut tepkisi Yok
  9. M

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Namaz vakitleri gösteren widget hangi uygulama?
  10. M

Yardım Redmi Note 8 suya Düştü

tam tamirciye de verdim gerekli temizlik vs yapıldı ama ekran parlaklığı hafif kısma var ayrıca anakart vs bişey dedi ama tam anlamadım geçici işiniz görür dedi. fakat telde sorun yok şimdilik arada hafif ekran titreme olouor anakart sorunlu olsa bildiğim tel ölü değil midir zaten?
  11. M

Yardım Redmi Note 8 suya Düştü

Selam Aleyküm arkadaşlar bugün telefon suya düştü çıkardımda hala ekran acıktı sonra ekran gitti. açıp temizleme vs yaptım ama bu seferde sadece titreme var ama ekran yok? pirinç vs diurolar bu işi çözer mi yoksa telefon öldü mü tamamen ölmüş olsa titreme olmazdı demi sadece ekran yok güç tuşuna...
  12. M

Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonla konuşurken ekran kararma sorunu

Bende sıfır sifir yazıyor sorun ne olabilir?
  13. M

Rom AncientOS Rom(Miui Kameralı)

Ekran yansıtma çalışıyor mu?
Üst Alt