magicli kullanıcısının son içeriği

1. magicli

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Gizlilik ayarlarını aktif edince devamlı whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor uyarısı çıkıyor bunun çözümü var mı?
  2. magicli

InstAero

Hikayeleri gördüğümü gizleyi kapatınca düzeliyor o modu kullanınca maalesef bu şekilde ve çözümü yok.
  3. magicli

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı bayramlar, Allah tekrarını nasip etsin İnşallah.
  4. magicli

Yardım Şebeke Sorunu

ime imei de sorun yok turk telekom kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı acaba 1584297614 imei de sorun yok turk telekom kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı acaba
  5. magicli

Yardım Şebeke Sorunu

bulunduğum yerde sorun yok son 1 haftada başladı bu problem
  6. magicli

Yardım Şebeke Sorunu

Merhaba arkadaşlar son 1 haftadır şebeke sorunu yaşoyorum birden şebeke gidiyor 5-6 saniye sonra geri geliyor çok sık olmaya başladı, hattımı 1 ay önce turkcell'den türk telekoma taşıdım ama ilk 3 hafta böyle bi sorun yaşamadım. Band 20 açık rom masik 7. 2. Neden olabilir?
  7. magicli

Rom Masik X ™ 9.4 Lite/10.0 Rom MIUI 11 (27.01.20)

9 Se başkan, Bi sorunum yok memnunum da değişiklik olsun maksat
  8. magicli

Rom Masik X ™ 9.4 Lite/10.0 Rom MIUI 11 (27.01.20)

Hala masik 7.2'deyim 9.4e geçmeye değer mi yoksa 7.2de kalayım mı?
  9. magicli

Mod Mi 9 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Programı kurdum ama francesco_kernelupdate diye Bi klasör görünmüyor masik yüklü cihaz rootlu neden olabilir
  10. magicli

InstAero

Gördüğüm hikayeler tekrardan instagrama girince yeniden görünüyor aynı problem sizde de var mı arkadaşlar
  11. magicli

Sohbet iPhone a geçtim tekrar

Tamamıyla maddiyat ve ihtiyaca yönelik bir durum söz konusu, iphone 2g'den beri bir iphone kullanıcısı olarak iphone x'den xiaomi'ye geçtim çokta memnunum.Bilgisayara ihtiyaç duymadan istediğim herşeyi ücretsiz indirebiliyorum benim için bu yeterli.
  12. magicli

Tema Mi Mix Alpha Tema (Miui 10 / 11 Uyumlu)

Paylaşım için teşekkürler, Bazı kısımlar Çince olsa da güzelmiş
  13. magicli

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Ayrıca 3g çeken yerde band20'ye bağlandığı için 4.5g çekiyor bilginize beyler turkcell Vodafone tt farketmez çift hat kullanıyorsanız band20'yi açın bence
  14. magicli

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

İkonlar Orange Accents 2 temasından
Üst Alt