maga93 kullanıcısının son içeriği

1. maga93

Oyun Poco X3 NFC pubg 90 fps

Root olmadanda yapa bilirsin uygulama ile benim kardeşim de x3 pro var uygulama ile yaptı ZS661KS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. maga93

Oyun Poco X3 NFC pubg 90 fps

90 fps kilidi açılıyorsa o zaman uygulamalar yonet deyip orda pil performans aratip gözükmüyor sa tüm sonuçları goster deyin pil performansın verilerini temizleyin 90 açılacak ZS661KS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. maga93

Yardım Kamera problemi

Merhaba hocam nasıl yani zoom modunda? Bir resim atsanız daha iyi anlaşılır. Bende aldıktan bir kaç ay sonra kamerada fokuslama sorunu çıktı bulanık çekiyor odaklamiyordu sadece yakını odaklıyordu servise verdim kamerayı değiştiler. ZS661KS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. maga93

Rom Poco X3 Nfc12.5.4.0 xiaomi.eu Rom

Ben 2 gün önce kurdum romu temiz kurulum yaptım. Bir iki sorun var mesela 3 parmak ile ekran görüntüsü almaya çalışırken almıyor sonra düğmelerle alıyorum görüntüyü ve bu bildirim çıkıyor "Ekran görüntüsü alınamadı" ardından 3 parmak swipe çalışmaya başlıyor. Bus sorunu yaşıyan varmı? Bazende...
  5. maga93

Mod [POCO X3/NFC] StormBreaker Kernel v8

Henüz kurmadım eu 12.04 guncellemesini indirdim şarjı doldurub onu kurucam sonra kenreli GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. maga93

Tmm teşekkür ederim GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. maga93

Eu rom üzerine kura bilirmiyim? GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. maga93

Çözüldü Orjinal Romuma Geri Dönemiyorum

Hangi romdan dönüyorsunuz? GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. maga93

Çözüldü Poco X3 ekran yansıtma

Bende sorunsuz yansıtıyor telefonu kapatip acinca belki düzelir GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. maga93

Oyun Pubg mikrofon sorunu

O srun her cihazda var ben pubg takim seslerinde oyuncu seslerini kızıyorum kulaklık sesini artiriyorum ayak sesleri falan iyi duyuluyor GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. maga93

Çözüldü Ekran renkleri solması sorunu

Bende öyle sorun yok GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. maga93

Yaptım sesleri birleştirdi sag sol ayni geldi kulağa ama yine sesi kısıyor GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. maga93

Öyle yaparsam stereo olmazki. Mesela oyunda sesin nerden geldigi anlasilirmi? GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. maga93

Aynen bendede öyle oluyor GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. maga93

Yardım Mi5s cihazıma kriterlere uygun rom önerisi

Bende miui 11 tr yuklu ama geliştirici kim bilmiyorum. Cok kasiyor hataları çok GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt