Maestro69 kullanıcısının son içeriği

1. M

Merhabalar benim Mi A2 Lite kullanıyorum 7 aya yakın kullanıyorum ne var ki telefonu...

Merhabalar benim Mi A2 Lite kullanıyorum 7 aya yakın kullanıyorum ne var ki telefonu aldığımdan beri arada bir son uygulamalar butonuna bastığımda son çıktığım öğeleri göstermiyor sadece öğe yok yazısı oluyor ve bu her uygulamada oluyor telefonu yeniden başlattığımda gözüküyor son uygulamalar...
  2. M

Beyler Mi A2 Lite a android Q güncellemesi ne zaman gelicek bilgisi olan var mı?

Beyler Mi A2 Lite a android Q güncellemesi ne zaman gelicek bilgisi olan var mı?
  3. M

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi A2 Lite kullanıyorum bazı uygulamalardan çıktığım zaman uygulama...

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi A2 Lite kullanıyorum bazı uygulamalardan çıktığım zaman uygulama gözükmüyor kapatılan uygulamalar butonuna bastığımda öğe yok diyor ve tüm uygulamalarda oluyor ve telefonu yeniden başlat yaptığım zaman kapatılan uygulamalar gözüküyor bunu nasıl düzelticem
  4. M

Yardım Kamera

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır Mi A2 Lite kullanıyorum.çift kamerası var ve kutusunda AI sual camera yazıyor fakat fotoğraflarda AI simgesi çıkmıyor ve fotoğraflar yapay ışıkta kaliteli çıkması gerekirken üstünde çizgiler varmış gibi gözüküyor bi yardım etmeniz güzel olur.
Üst Alt