madball kullanıcısının son içeriği

1. madball

Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

ayarlar>sistem uygulamaları>mesajlar yada ayarlara eng yazsanız direk çıkıyo, derli toplu tüm sistem uygulaması ayarları bir arada.bende kelime listesi oluşturmuştum,reklam engellemek için ,arada kaçan oldukça yazıyorum kelimeleri, işe yarıyo.İnternette kayıt yaparken bazen numara veriyoruz, o...
  2. madball

Soru Pocofone F1 Pil Performansı Hakkında

belki şebeketen şebekeye farkediyoda olabilir, hepsinin frekansları farklı, LTE öncelikli deneyin gece telefon boştayken bu kadar yicekmi,yarın bu pil tablosunda belli olur,telefon boştayken demek yani ekran kapalıyken bütün sistemlerin toplam şarz yemesini kapsıyo bence şebekede dahil.
  3. madball

Sohbet Poco F1 aldım

Antutu testleri yaptım ilk defa,dedim nereye atsam ss'i, baktım burası uygun ,hız aşırtma olaylarını bilen biri 300kyı rahat geçer diye düşünüyorum,hiçbirşey yapmadan bu puanı aldım.
  4. madball

telefonunuz şuan 3g sanırsam , ama bekleme süreside epey fazla geldi bana. bende şuan bu oran %1.5 girdigimde 15 saat yazıyo,3g de bu kadar sarz yiceni sanmıyorum ama bilemedim ,foto almışken geri bildirimde yapın bence resmi ekleyin ,öğe seçine battery usage yazıyo biraz aşagıda onu...
  5. madball

Telefonun ayarlar>pil performans>pil kullanımı . Orada üst sekmeden Donanıma girdiginizde Hucre bekleme yüksekse, muhtemelen hat yiyo sarzı.boştayken ne yedigi gozukur orada,parmak izi yicegini hic sanmıyorum %10 a karşılık en kötü 1 saat alıyorum 2 saate yakın aldıgım bile oluyo , oyun...
  6. madball

Yardım Poco F1 Ram kullanımı hakkında

bu animasyon gecikmelerini pie yükselttikten sonra yaşıyosanız ve yükselttikten sonra fabrika ayarına dönmediyseniz mutlaka dönün sorunuz tamamen ortadan kalkacaktır.sistem güncellemelerini kurun,kullandıgınız temalara özen gösterin,bazı temalar telefonla uyumsuz,animasyon bozuklukları...
  7. madball

meyyit06 telefona 9 a yükselttikten sonra fabrika ayarına döndünmü,dönmediysen muhtemelen senin sorunu fabrika ayarı çözücek,yedeklemeni yap ben sorunun androidin bi sürümünde oldugunu düşünmüyorum sorun bence androidin direk kendisinde.Bence güncel olanı kullanmalıyız en.miui forumuna sürekli...
  8. madball

telefonda belli bir hafızayı geçtikten sonra menuleri kaydırıken çok hafif takılmalar oluyo böyle nasıl anlatsam tırtık üzerinde gider gibi çok kısa kısa takılıyo geçiş sırasında,yağ gibi akması gerekirken akmıyo,akıcı ama dedigimi anladınız umarım ,fabrika ayarlarına döndügümde,sorun ortadan...
  9. madball

arkadaşlar en.miui resmi forumunda geri bildirimler ve gelecek güncelleme için bilgiler verilmiş ,bu sayfa her hafta güncelleniyo http://en.miui.com/thread-5153161-1-1.html Nano koruyucu aldım gayet kaliteli,az parmak izi bırakıyo fakat biraz kucuk gibi geldi azcık elim takılıyodu sayfalar arası...
  10. madball

ayarlar arama kısmına pil optimizasyonu yazdığımızda uzunca bir menu cıkıyo burdaki tüm uygulamaların pil optimize edilmedigi yazıyo tek tek elle optimize edilebiliyo arka planda ne çalışıyosa gözüküyo bellek,veri kısıtlaması yapılabiliyoruz buna ek kullandığım bir tasarruf daha var evdeyseniz...
  11. madball

Uygulama Google Camera Pixel (3) ve Ayarları

Poco f1 in düşük ışıkta kötü çekmesi bence bu uygulamayla tarihe gömüldü.Uygulamayı ayarlayın, testlerinizi yapın,odaklaması ,netliği ,ışığın doğallıgı ,gercekten çok başarılı ,yeniyıla hazır edin kameranızı az kaldı ,ışık düşükse ne kadar kıpraştırmazsanız o kadar kaliteli çıkıyo fotograflar. :)
  12. madball

Uygulama Google Camera Pixel (3) ve Ayarları

Gcam in ayarlarını bir türlü becerememiştim o yüzden hiç beğenmemiştim,sadece Buffer FIX değil komple ayar çekmelisiniz dün güncellemede gelmiş ,sitesinden ayarlarını bakarak yaptım 2 saattir elimde telefon sürekli deniyorum,karşılaştırıyorum, bayıldım valla ,düşük ışıkta bile canavar gibi net...
  13. madball

Şuan Zore crash kılıfı kullanıyorum amazontr den aldım jack girişi ve type c porunda tıpaları var,kaldırıp şarjı,kulaklıgı takabiliyosun, 4 kenarında bumber ları var ses açma kapama tuşları çok kaliteli malzemesi çok kaliteli 2 aşamalı sert ve yumuşak malzeme var. hiç parmak izi bırakmıyo...
  14. madball

2 tanesi 20 tl hemen sipariş veriyorum ,nasıl görmedim ben bu camları bende size aldıgım kılıf ve koruyucu linklerini paylaşıyorum.. .aldıgınız kılıfları eklentileri birşeyleri sizde paylaşın lütfen ,alttaki malzemeleri saatlerce araştırarak buldum ,emek gerçekten yüksek :) Kılıflar aliexpress...
  15. madball

İnceleme Pocophone F1 İlk İzlenimlerim

poconun ekran hassasiyeti gayet iyi, hiçbir sorun yok, 9D tam tamperli cam taktım ,cam olmasına rağmen pubg de ,her türlü oyunda ultra grafiklerde akıyo telefon ,dokunmatiği çok hassas hiçbir sorun yok ,şarjı bataryası inanılmaz stabil sıvı sogutma çok iyi çalışıyo telefon hiç ısınmıyo ve bu...
Üst Alt