mad_080 kullanıcısının son içeriği

1. mad_080

Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

Uygulamayı bana da gönderebilir misiniz.
  2. mad_080

Rehber ReVanced Manager Nasıl Kullanılır ? - Root!

Emeğinize sağlık hocam.
  3. mad_080

Yardım Redmi Note 12 pro 5G

Hocam bu cihazin globalini bulmak baya zor sanirim. Bulduk diyelim arka kapak ce yazisina mi dikkat etmek gerekiyor. Sadece bu yeterli mi.
  4. mad_080

Rom Redmi Note 10 Pro XTRV MİUİ 14 (V14.0.8.0.TKFMIXM) Custom Rom / Android 13

Yunanlılar bu rom işini beceriyorlar Mi9t de bunların romunu kullanıyorum dediğiniz gibi eu ya göre daha iyi gibi.
  5. mad_080

Rom Redmi Note 10 Pro XTRV MİUİ 14 (V14.0.8.0.TKFMIXM) Custom Rom / Android 13

Uyumlu A13 twrp var mı hocam tavsiye edebileceğiniz.
  6. mad_080

Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Dogru olabilir uzun suredir kullanmama ragmen guncelleme uyarisi yeni cikmaya baslamisti.
  7. mad_080

Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Modlu wps office ve vancedi bu sayede play storeden ayirdim. Guncelleme cikmiyor artik
  8. mad_080

Yardım Redmi Note 10 Pro ROM Sonrası Modem Flashlama

Su telefonun bu durumundan dolayi global romlu cihaza rom atmaya cekiniyorum.
  9. mad_080

Rehber Zygisk Detach Kullanımı - Resimli Anlatım

Termuxta sorun varmis hocam. Baska termux kurdum selection bolumu otomatik olarak cikti. Sorunsuz yaptim. Tekrar emeklerinize saglik.
  10. mad_080

"su -c detach" komutunu girdikten sonra root yetkisi veriyor ama selection bölümü çıkmıyor hocam. Edit: Düzelttim.
  11. mad_080

Emeklerinize saglik hocam.
  12. mad_080

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Yeni surumlerde yanlis hatirlamiyorsam indirme yoneticisi powertube calismiyor. YTDLnis calisiyor.
  13. mad_080

Uğraşmayın hocam. Bende apk kullanmaya başladım.
  14. mad_080

Hocam bu mindatec modulu bende ise yaramiyor storeden guncelleme cikiyor eklerseniz tekrar bir deniyeyim. Microg ile sorun olmuyor. Magisk 26.1 ve uzeri icin yeni bir modul cikartmislar sanirim o modul de her cihazda calismiyor.
  15. mad_080

Magisk sürümünde playstorede youtube güncellemesi çıkıyor bunu aşmanın bir yolu var mı.
Üst Alt