macrostr kullanıcısının son içeriği

1. macrostr

Güncelleme Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom

Merhaba, Ben de bildirimler ile sorun yaşadım. Ayarlar>Bildirimler ve Durum Çubuğu>Uygulama Bildirimleri kısmında istediğin uygulamaya ek izinler vererek çözebilirsin. Whatsapp, youtube gibi uygulamaların sorunu bu şekilde çözüldü...
  2. macrostr

Hocam aldığım yere bıraktım, onlara da biri akıl vermiş "bootloaderı geri kitle ondan açılmıyodur" demiş. Şimdi birde bootloadır'ı kitlediler. %99 telefon pert. Box falan var dediler ama hiç umudum yok.
  3. macrostr

Saolasın, yapamadılar... Pazartesi biri bakacakmış. Cumartesi ben yanlarına gittim mokee kuruldu fakat açılmadı. RR gibi restart ve logo döngüsüne girdi.
  4. macrostr

Tüh xda'dan RR indirdim denedim, boot etmemişti. Bunu görmemişim, bunu da denemek isterdim. Biraz önce aldığım elemanlara gittim bıraktım baksınlar diye.
  5. macrostr

Teşekkürler, Dünden beri okumadığım kılavuz, konu, makale kalmadı. Sorun şu ki cihaz wifi ve sim görmediği için network yok. Network olmadığı için şu mi hesabı doğrulama adımını geçemiyorum. Geçip android tam olarak çalışsa, geliştirici modu + usb hata ayıklama + diag modu + QPST diye ilerlemeye...
  6. macrostr

Merhaba, Ustalardan yardım rica ediyorum. 1 Hafta önce miui 8.5 stable sürümünde imei atılmış bir mm2 aldım. Cihazı alırken satıcı bana QCN dosyasının yedeğini de verdi. 2 gün sonra cihazı xiaomitool ile miui 9 global developer beta sürüme yükselttim, imei falan kaybolmadı tıkır tıkır...
Üst Alt