macrinus kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI 13 Redmi Note 10s MIUI 13.0.13 global güncellemesi

Bana da bu aksam geldi. Gece guncellerim diye düşündüm ama kayboldu M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Yardım Redmi note 9 pro ve Redmi note 8 pro Galeri Sorunu

Merhaba arkadaşlar; Uzun süredir ben ve iki arkadaşım galeri uygulamasinda sorun yaşıyoruz. Bir türlü çözümünü bulamadım. Galeride albümler - tüm fotoğraflara geldiğimde ekteki ekran fotoğraflarında görüldüğü gibi bir fotoğraftan 30 tane görünüyor. Büyük ihtimalle bu yüzden galeride işlem yapmak...
  3. M

Yardım Mi Kilitini Açamıyorum

Merhaba Ayarlardan cihazi bul u kapatıp tekrar dene. Ben öyle yaptim oldu Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. M

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba arkadaşlar ; Mi 5s telefonumu degistirmek istiyorum. Redmi note 8 pro ile 9 pro arasında kaldım. Enteresan bir şekilde note 8 pro antutuda daha yuksek puan alıyor. Kullanımda da böyle midir? Mantik olarak 9 pronun daha iyi olmasi gerekirken sonuçlar neden böyle çıkıyor? MI 5s...
  5. M

Sohbet MIUI Türkiye ile Nostalji Time :)

e donkey ile film indirirdik. 700 mblik film inecek diye 1 hafta beklerdik :) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Çözüldü Mi cloud

Ben de tam bunu soracaktim. Benim telefonda 4 gb ana ekran yedeği, 1gb kusur de fotograf video falan yedekleri var. Ana ekran yedegi ne işe yarar? Sildigimizde bir sorun olur mu? Benim için notlar ve fotograflar cok onemli onlara bisey olmaz heralde MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  7. M

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Guvenlikli midir düşünmedim ama giriliyor. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Haber MIUI 11 eu stable Xiaomi mi5s geldi

Kullananlar yorum yapabilir mi? Global romdan farki var mi? Telefonun hızı, sarj süresi değişiyor mu? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Soru Mi 5s MIUI 11 güncellemesi alacak mı?

Miui 11 global olarak daha çıkmadı. Daha önce hiç kullanmadım ama miui 11 eu rom çıkmış. Yuklemek istersen linkini alta koyuyorum https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/ MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Haber MIUI 11 eu stable Xiaomi mi5s geldi

Hayırlı olsun. Ben global beta kullaniyorum. Eu roma nasil geçilir. Kisaca yazabilir misin? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Merhaba arkadaşlar Mi 5s bu guncellemeyi alacak mı? Yoksa artık güncelleme desteği bitti mi? Listede yok ama yine de sormak istedim. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Arkadaslar mi 5s'liler ne yapacak :) Hiçbir yerde açıklama yok MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Merhaba arkadaslar, Telefonum mi 5s ve miui 10 global beta kullanıyorum. Benim telefonuma miui 11 betasi güncelleme kismina otomatik olarak gelecek mi? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Çözüldü Reklam Sorunu

Teşekkürler. Düzeldi. Ayarlar/uygulamalari yönet kısmında ismi olmayan bir uygulama vardı. Onu kaldırınca düzeldi. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Çözüldü Reklam Sorunu

Bu işlemleri de yaptım. Hala çıkıyor MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt