Macedonian kullanıcısının son içeriği

1. M

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

iyi akşamlar dilerim cihazın şarj aletinin orijinal olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
  2. M

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

hocam OTA güncellemesiyle 12.0.7 ye geçtim 12.0.6 ya geçmem mi gerekli midir
  3. M

hocam kullandıgınız aosp için link bırakır mısınız ben de aosp düsünüyorum poco x3 cihazım yaklasık 1 aylık olmasına ragmen ekran süresi çok düşük
  4. M

Yardım Poco x3 şarj

hocam aosp düsünüyorum
  5. M

Yardım Poco x3 şarj

hocam saf android kullanmayı düşünüyorum
  6. M

Yardım Poco x3 şarj

iyi forumlar dilerim. Cihazı yaklaşık 20 gün önce aldım ve 5160mah bataryaya göre iyi değil gibi ekran parlaklığim genel olarak kısık ve orta düzey çoğu zaman 60 Hz de kullanıyorum miui 12.04 kullanıyorum cihazın kilidini açtım sizce ne yapmalıyım? teşekkürler
  7. M

Çözüldü poco X3 NFC batarya uzerine

iyi forumlar dilerim. Cihazı yaklaşık 20 gün önce aldım ve 5160mah bataryaya göre iyi değil gibi ekran parlaklığim genel olarak kısık ve orta düzey çoğu zaman 60 Hz de kullanıyorum miui 12.04 kullanıyorum cihazın kilidini açtım sizce ne yapmalıyım? teşekkürler 1610472924 neden kimse cevap vermiyor?
  8. M

Yardım Zil sesi yüksekliği

Hocam programın ismini alabilir miyim?
  9. M

Hocam baktım alakası yok yazılımsal diye tahmin ediyorum, daha öncesinde de aynı problemi yaşamıştım ve güncelleme ile duzelmisti
  10. M

Redmi note 4 (sd) cihazım müzik dinlerken sesi gayet güzel çıkıyor fakat zil sesi yüksekliğine gelince kötü %30 fark var konu hakkında yardımcı olarabilecek var mı
Üst Alt