macci kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Ben mi 10 lite güncelleme yaptım açılışta mi hesap psswrd u nete bağlı olmadığı için aktive olmuyor Wifi seçeneği de seçilemiyor çözüm olan var mı
  2. M

Yardım EU ROM sorunu

yeni android 11 sürümü açılışta nete bağlanamadığı için şifreyi bir doğrulamıyor wifi ayar tuşu da çalışmıyor
  3. M

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

Pie 9 romlarda hiç hata yoktu bende MIUI romlar kullanımı bağımlılık yapıyor Dönüp dolaşıp hevesimi alınca dönüyorum 5 gündür eu stabile geçtim Pie 9 romlarda pille ilgili gözlemin aktif kullanmazsanız çok harcamıyor yoğun kullanmaya başlayınca su gibi akıp gidiyor
  4. M

Rom [ROM] [Official] [9.0][AOSP] [Capricorn]PixelExperience [2019/10/01]

Malisef kurulmuyor ilk 1238 nasıl kurulduysa aynı şekilde kurulması meşakkatli Syberia 2.1 tavsiye ederim ben geçiş yaptım daha iyi geldi
  5. M

Pixel 9 dan geçtim pixel hatasızdı 2.1 syberia daha iyi geldi Bana Kurukumu şöyle yaptım Twrp girip format data yaptım Yeniden başlat 8.11.23 fw kur lineages16 kur Sistem açılsın bekleyin sonra yeniden başlatıp trwp girin format data yapıp yeniden başlatın trwp girin 8.11.23 yine kurun syberia...
  6. M

Mod Mi5s 240 fps video çekimi.

Pixel
  7. M

Mod Mi5s 240 fps video çekimi.

Bende aynı romu kullanıyorum Gcamı direk kurdum Portlanmışları da kurdum hiç modül felan yüklemedim
  8. M

Rom [ROM] [Official] [9.0][AOSP] [Capricorn]PixelExperience [2019/10/01]

Ben sonunda kurdum Lineageos16 kurdum acilista şifre hatasi verdi Twrp girdim wipe girip format data(veriyi bicimlendir) yaptim burda hic hata yani kırımızı cikmamasi gerek yeniden baslat yapip twrp girdim bu sefer 4 kutucugu isaretleyip temizlik yaptım 8.11.15 fw yukledim sonra romu yukledim...
  9. M

V2 de sim görmeme ve depolama alımını göstermeme sorunları var
  10. M

Soru Mi5s Reset atma hakkında

bir çok rom denedim hepsinde oldu ancak akşamdan sabaha kadar sabit durunca hiç birinde olmadı geçmiş konularda var benzer durumlar Kılıftan değilmiş son fw yükleyip fastboot rom yükledim 2 gündür reset sorunu yaşamıyorum
  11. M

Soru Mi5s Reset atma hakkında

Bu kılıfla kullanırken oluşuyorsa Power tuşuna baskı yapıyor Power tuşu çok hassas ve çıkıntılı
  12. M

Yardım Mi5S TWRP rom yükleme hatası Updater process ended with ERROR: 7 hatası

Zip dosyasının içinde eksik vardır yada bir alt klasör daha vardır
Üst Alt