M_aTRa_X kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

şuan telefonumda beta yüklü. ayda bir güncelleme yapıyorum çok sorun yaşamıyorum
  2. M

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

mevcut
  3. M

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Telefon arka planda guncelleme vs yapmis olabilir. İlk 1 hafta tam net sonuc alamazsiniz pilden.
  4. M

HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

güncel versiyonda ayarlara Ara bağlantı gelmiş. xiaomi interconnectivty sistemini aktif kullanan var mı acaba
  5. M

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Resimlere direkt tiklayinca bende de atiyor ama bi asagi yukari yaptigimda atmiyor
  6. M

Rom Xiaomi 13 Hyper os Eu beta çıktı - Türkçe dil

mesajlara bakarsanız sorun yaşayan var
  7. M

bu arada eu stabil vardı üstüne direkt güncelleme olarak(pcden hibrit rom içindeki update bölümüyle bootloaderden) kurdum ona rağmen hiçbir sorun yok.
  8. M

Ben dun kurdum romu gayet akici bir sorunda goremedim. Gorsel olarak degisiklikler var miui dan cok bi farki yok
  9. M

Yardım Dirençli Xiaomi 13 Problemleri

siz kendi kartınızı okutuyorsunuz posa okutmanız gerekiyor
  10. M

Yardım Dirençli Xiaomi 13 Problemleri

nfcniz çalışıyor sorun aramaya çalışıyorsunuz. sarj olayıda belli bir döngüde kullanın çözülür.
  11. M

Yardım Xiaomi 13 arama kaydetme hakkında.

Eu romda mevcut
  12. M

Rom Xioami 11T Pro - Eu rom (Kararlı Sürüm) Android 12/13 - MIUI 13/14

ben alttaki gezinme simgesini sevmediğim için kullanmıyorum o yüzden deneyimleyemedim
  13. M

Soru MI11T pro için MIUI 14 EU rom yayınlanmayacak mı? Beta da yok. Alternatif rom var mı?

Ayni sorunlar bende de mevcuttu 14.02 de duzelmis hersey gayet akici suanda rom
  14. M

Eski surumde yasadigim donmalar vs hersey gitti suan cok akici rom
  15. M

14.02 yayimlanmis https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_XM11TPro_V14.0.2.0.TKDMIXM_v14-13.zip/download
Üst Alt